Czwartek, 20 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Dodatkowe nagrody dla krokusowych kadrów!

Data publikacji: 09 marca 2020 r. 09:56
Ostatnia aktualizacja: 22 maja 2020 r. 19:37
Dodatkowe nagrody dla krokusowych kadrów!
 

Tradycyjnie już hotel Radisson Blu w Szczecinie dołączył do grona sponsorów nagród w konkursie "Krokusy za krokusy". Do wygrania są - oprócz weekendu w Bagińscy SPA i krokusowych cebulek - trzy vouchery na rodzinny lunch "Familijne Niedziele" w restauracji Europa. Jeden bon przeznaczony jest aż dla 4 osób. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Na szafranowe kadry czekamy do 31 marca. Przypominamy, że aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać zdjęcie w zapisie cyfrowym (wielkość do 5 MB) na adres: kwiaty@24kurier.pl. Każdy autor może przesłać maksymalnie jedną fotografię z krótkim opisem lub historią związaną np. z miejscem lub okolicznościami, w których powstał kadr. Należy podać także imię, nazwisko, telefon kontaktowy.

Laureat pierwszego miejsca otrzyma bon na weekendowy odpoczynek dla dwóch osób w Bagińscy SPA w Pobierowie oraz pół tysiąca kwiatowych cebulek. Laureat drugiego miejsca dostanie 300 cebulek, a trzeciego – 200. Dodatkowo do zdobycia są jeszcze vouchery na rodzinny lunch w restauracji Europa ufundowane przez hotel Radisson Blu. Głosami Czytelników "Kuriera" zostanie również wybrane zdjęcie, którego autor otrzyma nagrodę publiczności - aparat fotograficzny ufundowany przez Sylwiusza Mołodeckiego z Zielonych Ogrodów.

Zdjęcia zielonych symboli Szczecina zaczęły pojawiać się w mediach społecznościowych już w połowie stycznia. Jasne Błonia już kuszą spacerowiczów szafranowymi polami. Kwiaty cieszą również oczy mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej "Zdrowie". Natomiast nieśmiało spod ziemi wydostają się już kwiaty w ogrodzie Domu Pomocy Społecznej "Dom Kombatanta".

Zachęcamy do uwieczniania zielonych symboli Szczecina na zdjęciach. Pamiętajmy jednak, aby przy robieniu fotografii nie deptać krokusów. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

(kn)

Fot. Karolina NAWROCKA

Na zdjęciu: Jasne Błonia kuszą spacerowiczów krokusowymi kobiercami.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA