Wtorek, 26 września 2023 r. 
18 szczecin
REKLAMA

Głosowanie na krokusowe kadry

Data publikacji: 2022-03-28 15:40
Ostatnia aktualizacja: 2022-03-31 12:53
Fot. Katarzyna Lispska-Sokołowska  

Redakcja "Kuriera" zaprasza do głosowania na najlepsze krokusowe kadry w ramach konkursu fotograficznego "Krokusy za krokusy".

Co należy zrobić, aby zagłosować? Wystarczy wybrać jedno - najlepsze zdaniem głosującego - zdjęcie z naszej krokusowej galerii. Następnie należy wysłać SMS o treści KROKUSY.XX (w miejsce XX wpisać dwucyfrowy numer zdjęcia) na numer 7148. Koszt to 1,23 zł z VAT. Po wysłanej wiadomości otrzymają Państwo potwierdzenie.

Głosowanie trwa do 12 kwietnia. Właściciel zwycięskiego zdjęcia, które otrzyma największą liczbę głosów, wygra nagrodę publiczności – smartwach ufundowany przez Sylwiusza Mołodeckiego z Zielonych Ogrodów.

15 kwietnia - w magazynowym wydaniu "Kuriera" - poznamy także laureatów wybranych przez jury konkursu – czyli pomysłodawców „Krokusowej Rewolucji” Marię Myśliwiec i Sylwiusza Mołodeckiego, a także przedstawiciela naszej redakcji. Tu nagrodą za pierwsze miejsce jest pobyt weekendowy dla dwóch osób w Bagiński Spa Pobierowo. Dodatkowo zwycięzcy zostaną obdarowani krokusowymi cebulkami (500 za I miejsce, 300 – za II oraz 200 – za III) od Bezpartyjnych Pomorze Zachodnie i zestawami nawozów Fosfan.

Dziękujemy za wszystkie nadesłana zdjęcia.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i głosowania!

ZOBACZ GALERIĘ KONKURSU KROKUSY ZA KROKUSY 2022

 

Regulamin konkursu „Krokusy za krokusy” 

 

Konkurs Krokusy za krokusy


AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA