czwartek, 19 lipca 2018.
Strona główna > Akcje Kuriera > Konkurs fotograficzny – Dzień Kota > Głosuj na najpiękniejszego kota 2017!

Głosuj na najpiękniejszego kota 2017!

Głosuj na najpiękniejszego kota 2017!
Data publikacji: 2017-02-10 14:45
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-08 23:22
Wywietleń: 4580 213589

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

Z okazji zbliżającego się Dnia Kota (17 lutego) zapraszamy do udziału w plebiscycie na najpiękniejszego Jaśnie Kota.

Przesłane przez Państwa zdjęcia, oznaczone są kolejnymi numerami. Głosować można wysyłając na nr 71051 wiadomość o treści: KOT.numer_wybranego_zwierzaka. Hasło KOT. należy pisać w ciągu, a numer kota wpisujemy bezpośrednio po kropce. Przykładowa wiadomość: KOT.xx (xx zastępujemy numerem wybranego kota).

Po każdym poprawnie wysłanym SMS-ie otrzymają Państwo potwierdzenie przyjęcia. W razie jakichś problemów technicznych prosimy dzwonić do redakcji pod numer telefonu: (91) 44-29-160.

Koszt jednego SMS-a to 1,23 zł (z VAT-em).

Głosowanie trwa od 10 do 16 lutego - do godz. 12. Zwycięzca pojawi się na łamach magazynowego wydania "Kuriera Szczecińskiego" (17 lutego) i otrzyma zestaw upominków od firmy Klakier.pl.

Zdjęcia kotów w naszej galerii

ZOBACZ AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA 

 

Komentarze

BONIA_KRÓLEM, RABAN ŻYCIEM
Gdzie jest Bonia??? Proszę Państwa, nigdzie nie mogę znaleźć Boni. Jak ona ma wygrać, skoro nawet nie można na nią głosować?! Jestem bardzo zawiedziona...
2018-02-08 23:03:22
SMS
czuła bym się lepiej wiedząc ze dochod z smsesów idzie na jakieś schronisko na przykład
2017-02-16 10:49:15
:)
chyba ludzie nie wiedzą że sms na nr specjalny nie są wliczane w darmowe w ramach abonamentu :)
2017-02-15 20:27:00
Uchachana
A z pieniedzy które wyślecie w formie smsa firmie Klakier zapłaci się za nagrody. Hahahaha. Ot i konkurs
2017-02-15 14:43:55
kocia babcia
Ślę SMSy na moją faworytkę i nic się nie zmienia...??? Oj naiwna ja chyba,naiwna...
2017-02-14 09:53:31
Kolega Witka
Panie Witku. Trochę luzu zycze :)
2017-02-14 07:20:15
@:)
widzialem pare rozjechanych - naprawde nic pieknego...
2017-02-13 16:47:59
guciu
Kici Kici mruczek chwyci kot fotegoniczny jest.
2017-02-13 16:21:56
Pan Witek
Kolejny szczyt idiotyzmu został zdobyty.
2017-02-12 12:16:50
:)
Bo koty są najpiękniejsze :)
2017-02-11 10:43:54
tylko pytam
czemu nie ma akcji najladniejsza swinka morska, krolik, rybka czy ptak tylko zawsze koty i psy?
2017-02-10 15:54:22