czwartek, 06 sierpnia 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Grupa Azoty > W skrócie (2)

W skrócie (2)

Data publikacji: 2016-10-22 13:02
Wywietleń: 2926

* Biel na targach w Düsseldorfie

Na targach branży tworzyw sztucznych, które rozpoczęły się właśnie w Düsseldorfie prezentowane są produkty i rozwiązania dla przemysłu tworzyw sztucznych, m.in. surowce, półprodukty, maszyny i wyposażenie oraz szeroki zakres usług.

Debiutująca na tej imprezie Grupa Azoty Police przedstawia ofertę nowego gatunku bieli Tytanpol® przeznaczonego do pigmentowania tworzyw sztucznych, w tym produktów wymagających dużej odporności na czynniki atmosferyczne, m.in. promieniowanie UV.

„Międzynarodowe Targi K” w Düsseldorfie są jednym z najważniejszych w Europie wydarzeń w kalendarzu imprez wystawienniczych dla branży tworzyw sztucznych i kauczuku. Odbywają się one co 3 lata i umożliwiają spotkanie w jednym miejscu  przeszło 3 000 wystawców z ponad 50 krajów świata i blisko 220 000 odwiedzających. Targi trwają od 19 do 26 października.

Pierwsze zwycięstwo 

Siatkarki Chemika Police rozpoczęły sezon Orlen Ligi od efektownego i szybkiego zwycięstwa 3:0 z rywalkami z PTPS Piła. Najbardziej wartościową zawodniczką spotkania wybrano Joannę Wołosz. Bardzo dobrze zadebiutowała w barwach Chemika Katarzyna Zaroślińska, która udowodniła swoją wszechstronność. Klasę pokazały także Serbki – Stefana Veljkovic i Jelena Blagojevic. Trzykrotne mistrzynie Polski są zdecydowanymi faworytkami nowego sezonu Orlen Ligi. 

Nasze siatkarki w najbliższą sobotę rozegrają mecz w Bydgoszczy z drużyną KS Pałac, natomiast 29 października podejmą w hali Azoty Arena Legionovię Legionowo.

Fot. Ryszard PAKIESER

* Darmowy bilet dla krewkiego kibica

Krewki kibic, to nazwa akcji zainicjowanej przez Mistrzynie Polski – siatkarki Chemika Police, które rozpoczęły współpracę z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie. 

Każdy kibic, który przed oddaniem krwi poda hasło „Chemik Police”, otrzyma w Centrum Krwiodawstwa zaświadczenie na podstawie którego klub przekaże mu darmowy bilet na najbliższy mecz z udziałem siatkarek Chemika Police rozgrywany w hali Azoty Arenie w Szczecinie.

Jednocześnie w Chemiku Police będą prowadzone statystyki. Sześć osób (trzy kobiety i trzech mężczyzn), które do końca obecnego sezonu siatkarskich rozgrywek oddadzą najwięcej krwi, otrzyma od klubu darmowe karnety na cały sezon 2017/18.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie znajduje się przy al. Wojska Polskiego 80/82. Otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.15 – 13.15 oraz w soboty od 7.15 do 12.00.

* Anna Werblińska „głosem” Orlen Ligi

Anna Werblińska , popularna siatkarka Chemika Police została wybrana „głosem” Orlen Ligi w plebiscycie przeprowadzonym na Facebooku. Nasza siatkarka otrzymała blisko 33 proc. głosów, a jej najgroźniejsza rywalka - Patrycja Tomczyk z ŁKS Commercecon Łódź zdobyła poparcie 29,5 proc. internautów. 

Jak już informowaliśmy, od nadchodzącego sezonu uruchomiona zostanie aplikacja internetowa umożliwiająca śledzenie wyników ligowych spotkań. Do wyboru będzie m.in. opcja słuchania relacji na żywo komentowanych przez Annę Werblińską. 

 

Więcej informacji o Grupie Azoty: http://grupaazoty.com/

Pogoda
27
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy bedziesz kupować pieczywo z chlebomatu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie