wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Akcje Kuriera > Grupa Azoty > Dom Dziecka pod dobrą opieką

Dom Dziecka pod dobrą opieką

Dom Dziecka pod dobrą opieką
Data publikacji: 2017-12-29 15:04
Ostatnia aktualizacja: 2017-12-29 15:06
Wywietleń: 461 307245

Torby pełne słodyczy trafiły do podopiecznych domu dziecka w Policach. To prezent od Grupy Azoty Police, która wspiera tę placówkę. Tuż przed Wigilią w rolę Świętych Mikołajów wcielili się członek zarządu Anna Tarocińska i wiceprezes polickiej spółki Tomasz Panas.

– Jednym z celów naszej działalności jest wspieranie różnych akcji społecznych i pomoc najbardziej potrzebującym. W tym przypadku jest to szczególnie uzasadnione, jako że dzieci te zostały już mocno doświadczone przez życie. Trzeba więc okazać im choć odrobinę ciepła – mówi prezes Panas.

Święta Bożego Narodzenia spędzone w rodzinnym gronie pozwalają na refleksje i docenienie prawdziwych wartości. Los układa jednak różne scenariusze i nie każdemu dane jest odczuć rodzinne ciepło, dlatego szczególnie w tym okresie warto pomyśleć o innych.

– Z wielkim sentymentem podchodzę do dzieci i mam łzy w oczach odwiedzając takie placówki, jak ta. Dlatego ze wszystkich sił staram się pomagać pokrzywdzonym przez los dzieciom – stwierdza Anna Tarocińska.

Paczki, które znalazły się pod świątecznym drzewkiem w polickim Domu Dziecka, to dla Grupy Azoty Police niewielki gest, a dla podopiecznych placówki to dowód na to, że nie są sami.

k

Dom Dziecka pod dobrą opieką

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”