Czwartek 30 czerwca 2022r. 
REKLAMA

Dom Dziecka pod dobrą opieką

Data publikacji: 2017-12-29 15:04
Ostatnia aktualizacja: 2017-12-29 15:06
Dom Dziecka pod dobrą opieką
 

Torby pełne słodyczy trafiły do podopiecznych domu dziecka w Policach. To prezent od Grupy Azoty Police, która wspiera tę placówkę. Tuż przed Wigilią w rolę Świętych Mikołajów wcielili się członek zarządu Anna Tarocińska i wiceprezes polickiej spółki Tomasz Panas.

– Jednym z celów naszej działalności jest wspieranie różnych akcji społecznych i pomoc najbardziej potrzebującym. W tym przypadku jest to szczególnie uzasadnione, jako że dzieci te zostały już mocno doświadczone przez życie. Trzeba więc okazać im choć odrobinę ciepła – mówi prezes Panas.

Święta Bożego Narodzenia spędzone w rodzinnym gronie pozwalają na refleksje i docenienie prawdziwych wartości. Los układa jednak różne scenariusze i nie każdemu dane jest odczuć rodzinne ciepło, dlatego szczególnie w tym okresie warto pomyśleć o innych.

– Z wielkim sentymentem podchodzę do dzieci i mam łzy w oczach odwiedzając takie placówki, jak ta. Dlatego ze wszystkich sił staram się pomagać pokrzywdzonym przez los dzieciom – stwierdza Anna Tarocińska.

Paczki, które znalazły się pod świątecznym drzewkiem w polickim Domu Dziecka, to dla Grupy Azoty Police niewielki gest, a dla podopiecznych placówki to dowód na to, że nie są sami.

k

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA