Czwartek, 18 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Już za tydzień EkoBieg!

Data publikacji: 21 maja 2018 r. 10:43
Ostatnia aktualizacja: 04 listopada 2020 r. 22:45
Już za tydzień EkoBieg!
 

W puli nagrody wartości 6 tysięcy złotych. To ważny, choć z pewnością nie najważniejszy argument, by wystartować w kolejnej edycji EkoBiegu, który zaplanowano na 27 maja.

Wciąż jeszcze można zapisywać się na zawody biegowe, które odbędą się na dwóch dystansach – 5 i 10 kilometrów, oraz na 5-kilometrowy marsz nordic walking. Wpisowe wynosi 30 złotych, ale w całości przekazane będzie na szczytny cel – Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami. W jaki sposób należy się zarejestrować? Wystarczy wejść na stronę www.protiming24.pl. Biegacze mogą liczyć na pamiątkowe medale. W pakiecie startowym oprócz koszulki biegowej znalazł się w tym roku ekobiegowy plecak. Także dzieci mają swój bieg, ale zainteresowanie młodych zawodników było tak duże, że miejsca na te zawody skończyły się bardzo szybko.

Po biegach można będzie się posilić. Przygotowujemy kanapki, wodę, a dla dzieci owoce i smaczne drożdżówki.

Pakiety startowe dla dorosłych i dzieci można będzie odbierać w biurze zawodów (Biuro Reklamy „Kuriera Szczecińskiego – pl. Hołdu Pruskiego 8):

– w czwartek i piątek 24 i 25 maja w godzinach 12–18.

– w sobotę 26 maja od godziny 9–14.

Nie będzie możliwości odbierania pakietów w dniu zawodów.

Zawody rozpoczynają się od godziny 9.30.

Szczegółowy plan już w środę 23 maja w „Kurierze Szczecińskim” i na stronie 24kurier.pl.

W związku z utrudnieniami związanymi z przebudową ulicy Arkońskiej i brakiem dojazdu do kąpieliska zawodnicy mogą pozostawić samochody na przyległym do hali Netto Arena parkingu. Stamtąd można dostać się na Arkonkę spacerem lub dojechać autobusem linii 80.

Organizatorami sportowych zmagań są: „Kurier Szczeciński”, Zakład Usług Komunalnych w Szczecinie, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Partnerami ekoszczecin i SAA.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA