Sobota, 02 grudnia 2023 r. 
-4 szczecin
REKLAMA

Czas na głosowanie Czytelników. Wielki finał w niedzielę

Data publikacji: 22 września 2023 r. 06:31
Ostatnia aktualizacja: 22 września 2023 r. 12:49
Czas na głosowanie Czytelników. Wielki finał w niedzielę
Fot. archiwum  

Przypominamy, że trwa SMS-owe głosowanie, w którym nasi Czytelnicy zdecydują, komu z tegorocznych finalistów 49. edycji konkursu „Cały Szczecin w kwiatach” należy się ich specjalna Nagroda Publiczności. Można wybierać jak zawsze spośród ogrodów przydomowych, terenów zielonych, balkonów i działek. Wręczymy ją już w niedzielę - 24 września podczas finałowej gali. Wtedy też poznamy wszystkich laureatów każdej kategorii zielonej rywalizacji wskazanych przez jury konkursu.

Na naszej stronie internetowej – w zakładce: Cały Szczecin w kwiatach 2023 – publikujemy pełną listę finalistów konkursu wraz ze zdjęciami ich ogrodów, balkonów, działek i innych form zagospodarowania terenu zielonego. Każdemu – imiennie – został przypisany odpowiedni kod. SMS należy wysłać pod numer 7148, wpisując hasło: kurier.kwiaty.x. Oczywiście, zamiast x wstawiając liczbę przypisaną do wybranego kandydata.
Zachęcamy do udziału w głosowaniu. Na Państwa SMS-y (koszt:1,23 zł z VAT) będziemy oczekiwali do 23 września, do godz. 23.59.

Cały Szczecin w Kwiatach logo konkusu

Nagrodą publiczności będzie przede wszystkim uznanie - ale również pobyt w ośrodku OSW Barbarka w Świnoujściu, Uzdrowisko Połczyn Polskiej Grupy Uzdrowisk (zaproszenie 1- osobowe).

Przypominamy, że nagroda ma charakter dodatkowej i pozostaje bez wpływu na werdykt konkursowego jury.
Zapraszamy do głosowania! (wk)

Cały Szczecin w kwiatach pasek sponsorski


AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

@Cały Szczecin w kwi
2023-09-23 10:47:28
Proszę zwrócić uwagę, że to nie jest punktacja liczbowa, ale procentowa. Oznacza to, że jeden sms może nie odbijać się od razu na jej zmianie w sytuacji, gdy zostało oddanych dużo głosów. Od rana wskazania procentowe stopniowo się zmieniają, co świadczy, że system ich zliczania działa.
Cały Szczecin w kwia
2023-09-23 10:09:57
Wysyłając sms Cały Szczecin w kwiatach, powinny rosnąć punkty za każdego wysłanego sms przez mieszkańców. Punktacja stoi w miejscu.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA