Piątek 07 października 2022r. 
REKLAMA

Cały Szczecin w kwiatach 2022. Głosowanie czas zacząć

Data publikacji: 2022-09-12 11:26
Ostatnia aktualizacja: 2022-09-25 19:43
Fot. Anna Gniazdowska  

W oczekiwaniu na werdykt komisji konkursowej „Całego Szczecina w kwiatach" - oddajemy naszym Czytelnikom jak co roku możliwość oddania głosów na finalistów, którym przypadnie w udziale specjalna Nagroda Publiczności. Wystarczy wysłać SMS-a, wskazując swojego faworyta. Na zwycięzców głosowania czaka nagroda - pobyt dla dwóch osób w Sanatorium Połczyn Zdrój S.A.

Na naszej stronie internetowej - w zakładce „Kurier Poleca" pod hasłem „Cały Szczecin w kwiatach 2022" - publikujemy pełną listę 20 finalistów 48. edycji naszego konkursu wraz ze zdjęciami ich ogrodów, balkonów, innych form zagospodarowania terenu zielonego i działek. Każdemu finaliście został przypisany odpowiedni kod. SMS należy wysłać pod numer 7148, wpisując: kurier.kwiaty.x (gdzie za x wstawiamy liczbę przypisaną do wybranego kandydata - obrazka).

Zachęcamy do udziału w głosowaniu. Na Państwa SMS-y (koszt: 1,23 z VAT) będziemy oczekiwali do 24 września (sobota) do godz. 23.59.

Uwaga: nagroda publiczności ma charakter dodatkowej, co oznacza, że pozostaje bez wpływu na werdykt komisji konkursowej.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich do lektury publikowanych przez nas prezentacji dotyczących finalistów zarówno w papierowych wydaniach gazety, jak i we wspominanej zakładce „Cały Szczecin w kwiatach 2022”. Tam też obejrzeć można konkursowe galerie zdjęć.

Cały Szczecin w kwiatach 2022 - sponsorzy


KOŃCOWE WYNIKI GŁOSOWANIA

REKLAMA