niedziela, 20 października 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Cały Szczecin w kwiatach 2018 > Wybieraj, głosuj, rządź!

Wybieraj, głosuj, rządź!

Wybieraj, głosuj, rządź!
Data publikacji: 2018-09-07 16:01
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-30 00:08
Wywietleń: 2660 350009

Wielka i wyjątkowa szansa dla Czytelników „Kuriera": głosując SMS-ami mogą wskazać faworyta w konkursie „Cały Szczecin w kwiatach" i tym samym zdecydować o przyznaniu swojej - publiczności - nagrody. Zwycięzca zyska nie tylko sławę i uznanie, ale również dwuosobowe zaproszenie do uzdrowiska Połczyn Zdrój. A głosujący? Także na nich czekają nagrody-niespodzianki od „Kuriera" i sponsorów konkursu.

Nie wszystko w rękach jury „Całego Szczecina w kwiatach". Czego dowodem „dzikie karty" przyznane przez redakcję, dające wstęp do ścisłego finału konkursu również trzem dodatkowym zawodnikom: Wioletcie Hajdukiewicz (balkon, ul. Malczewskiego), Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej (Inna forma zagospodarowania terenu zielonego, ul. Romera) oraz Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (ul. Rostocka, również tzw. inna forma).

Odrębną nagrodę przyznaje ogrodnik miasta - Magdalena Grycko, wicedyrektor Zakładu Usług Komunalnych. Niezależnego zwycięzcę 44. edycji tego najbardziej znanego, lubianego i cenionego z zielonych konkursów Szczecina wskażą również szczecinianie - nasi Czytelnicy. W ich gestii decyzja o przyznaniu prestiżowej nagrody publiczności. Warto z niej skorzystać i wskazać swego faworyta!

O uznanie szczecinian - naszych Czytelników rywalizują 22 balkony, ogrody i tzw. inne formy zagospodarowania terenu zielonego, zakwalifikowane do ścisłego finału najbardziej prestiżowego z zielonych konkursów Szczecina. Głosowanie odbywa się drogą SMS-ową. Zarówno na naszej stronie internetowej (24kurier.pl; zakładka: Cały Szczecin w kwiatach), jak też w kolejnych - poniedziałkowych i czwartkowych - papierowych wydaniach „Kuriera" drukujemy zdjęcia, kolejno przedstawiając pretendentów do nagrody publiczności. Każdemu został przypisany specjalny kod. Aby wskazać lepszego, wystarczy pod numer 7148 wysłać SMS z kodem wpisanym pod wybranym zdjęciem: kurier.kwiaty.x. W miejsce x wstawiając liczbę przypisaną danemu finaliście.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu. Tym bardziej, że również na przesyłających SMS-y czekają nagrody - niespodzianki. Na Państwa głosy (koszt jednego SMS: 1,23 zł z VAT) będziemy oczekiwali do 29 września (włącznie), do godz. 23.59. Nagrodą publiczności będzie przede wszystkim uznanie, ale również tygodniowy pobyt w uzdrowisku Połczyn Zdrój (zaproszenie dwuosobowe).

A. NALEWAJKO

Uwaga: nagroda publiczności ma charakter dodatkowej, pozostaje bez wpływu na werdykt konkursowego jury.

Zobacz najpiękniejsze szczecińskie balkony, ogrody i inne formy zagospodarowania terenu zielonego i zagłosuj.

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONEAKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA:

Wybieraj, głosuj, rządź!

Komentarze

Kurier. Kwiaty. 2
Ela cudowne są te kwiaty, dzięki serdeczne za pomoc w moim ogrodzie
2018-09-18 15:12:44

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Krokusowa Rewolucja na Wałach Chrobrego

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Gdzie w Szczecinie powinien stanąć pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie