niedziela, 31 maja 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Cały Szczecin w kwiatach 2018 > Wybieraj, głosuj, rządź!

Wybieraj, głosuj, rządź!

Wybieraj, głosuj, rządź!
Data publikacji: 2018-09-07 16:01
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-30 00:08
Wywietleń: 2783 350009

Wielka i wyjątkowa szansa dla Czytelników „Kuriera": głosując SMS-ami mogą wskazać faworyta w konkursie „Cały Szczecin w kwiatach" i tym samym zdecydować o przyznaniu swojej - publiczności - nagrody. Zwycięzca zyska nie tylko sławę i uznanie, ale również dwuosobowe zaproszenie do uzdrowiska Połczyn Zdrój. A głosujący? Także na nich czekają nagrody-niespodzianki od „Kuriera" i sponsorów konkursu.

Nie wszystko w rękach jury „Całego Szczecina w kwiatach". Czego dowodem „dzikie karty" przyznane przez redakcję, dające wstęp do ścisłego finału konkursu również trzem dodatkowym zawodnikom: Wioletcie Hajdukiewicz (balkon, ul. Malczewskiego), Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej (Inna forma zagospodarowania terenu zielonego, ul. Romera) oraz Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (ul. Rostocka, również tzw. inna forma).

Odrębną nagrodę przyznaje ogrodnik miasta - Magdalena Grycko, wicedyrektor Zakładu Usług Komunalnych. Niezależnego zwycięzcę 44. edycji tego najbardziej znanego, lubianego i cenionego z zielonych konkursów Szczecina wskażą również szczecinianie - nasi Czytelnicy. W ich gestii decyzja o przyznaniu prestiżowej nagrody publiczności. Warto z niej skorzystać i wskazać swego faworyta!

O uznanie szczecinian - naszych Czytelników rywalizują 22 balkony, ogrody i tzw. inne formy zagospodarowania terenu zielonego, zakwalifikowane do ścisłego finału najbardziej prestiżowego z zielonych konkursów Szczecina. Głosowanie odbywa się drogą SMS-ową. Zarówno na naszej stronie internetowej (24kurier.pl; zakładka: Cały Szczecin w kwiatach), jak też w kolejnych - poniedziałkowych i czwartkowych - papierowych wydaniach „Kuriera" drukujemy zdjęcia, kolejno przedstawiając pretendentów do nagrody publiczności. Każdemu został przypisany specjalny kod. Aby wskazać lepszego, wystarczy pod numer 7148 wysłać SMS z kodem wpisanym pod wybranym zdjęciem: kurier.kwiaty.x. W miejsce x wstawiając liczbę przypisaną danemu finaliście.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu. Tym bardziej, że również na przesyłających SMS-y czekają nagrody - niespodzianki. Na Państwa głosy (koszt jednego SMS: 1,23 zł z VAT) będziemy oczekiwali do 29 września (włącznie), do godz. 23.59. Nagrodą publiczności będzie przede wszystkim uznanie, ale również tygodniowy pobyt w uzdrowisku Połczyn Zdrój (zaproszenie dwuosobowe).

A. NALEWAJKO

Uwaga: nagroda publiczności ma charakter dodatkowej, pozostaje bez wpływu na werdykt konkursowego jury.

Zobacz najpiękniejsze szczecińskie balkony, ogrody i inne formy zagospodarowania terenu zielonego i zagłosuj.

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONEAKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA:

Wybieraj, głosuj, rządź!

Komentarze

Kurier. Kwiaty. 2
Ela cudowne są te kwiaty, dzięki serdeczne za pomoc w moim ogrodzie
2018-09-18 15:12:44

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie