sobota, 22 lutego 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Cały Szczecin w kwiatach 2018 > Rywalizacja o nagrodę publiczności – na ostatniej prostej

Rywalizacja o nagrodę publiczności – na ostatniej prostej

Rywalizacja o nagrodę publiczności – na ostatniej prostej
Data publikacji: 2018-09-21 14:33
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-30 00:15
Wywietleń: 2487 352324

Na tę chwilę prowadzi Arkadiusz Medyński i jego zachwycający „ogród na wysokościach" przy ul. Kazimierskiej. Jednak tuż za nim - różnicą ledwie 3 procent - podąża efektowny zieleniec stylowo urządzony przez Wspólnotę Mieszkaniową przy ul. Zawadzkiego. Natomiast na ostatnie miejsce na podium spadły „zielone pokoje" skomponowane morzem kwiatów z ul. Krańcowej. Ale… Jeszcze wszystko może się zmienić w wyścigu o nagrodę publiczności. Od finałowej gali „Całego Szczecina w kwiatach" dzieli nas cały długi tydzień!

Dla uczestników oraz sympatyków tego najbardziej znanego, lubianego i prestiżowego z zielonych konkursów Szczecina wrzesień to czas wyjątkowych emocji. Nie tylko kameralnej ocenie jury, ale również publicznej - Czytelników „Kuriera - podlegają ich balkony, ogrody i tzw. inne formy zagospodarowanie terenu zielonego. Trwa bowiem wyścig o nagrodę publiczności. Zwycięzca zyska nie tylko uznanie, ale również dwuosobowe zaproszenie do uzdrowiska Połczyn-Zdrój.

W ostatnią niedzielę września w gościnnych progach „Rajskiego Ogrodu" pp. Patorów odbędzie się finał i uroczysta gala „Całego Szczecina w kwiatach". Zgodnie z tradycją, czyli w samo południe. Będą miejsca na podium i puchary, szampan i wzruszenia, a także dwie niezależne od werdyktu komisji konkursowej prestiżowe nagrody: ogrodnika miasta oraz publiczności.

Pierwsza z nich to arbitralny wybór Magdaleny Grycko - ogrodnik miasta i wicedyrektor Zakładu Usług Komunalnych, a też członkini jury. Natomiast o przyznaniu drugiej zdecydują nasi Czytelnicy: oddając głos na swojego faworyta drogą SMS-ową.

To wyjątkowa i niepowtarzalna szansa, z której warto skorzystać. Tym bardziej, że na głosujących również mamy nagrody-niespodzianki od redakcji „Kuriera" i sponsorów konkursu, jaki odbywa się pod honorowym patronatem prezydenta Szczecina.

Przed nami ostatni tydzień wielkich emocji! Na naszej stronie internetowej - w Akcjach Kuriera i zakładce Cały Szczecin w kwiatach - publikujemy pełną listę 22 finalistów konkursu wraz ze zdjęciami ich ogrodów, balkonów i innych form zagospodarowania terenu zielonego (indywidualne i instytucje). Każdemu finaliście został przypisany odpowiedni kod. SMS należy wysłać pod numer 7148, wpisując: kurier.kwiaty.x (gdzie za x wstawiamy liczbę przypisaną do wybranego kandydata).

Zachęcamy do udziału w głosowaniu. Na Państwa SMS-y (koszt:1,23 z VAT) będziemy oczekiwali do 29 września (sobota), do godz. 23.59. Nagrodą publiczności będzie przede wszystkim uznanie, ale również tygodniowy pobyt w uzdrowisku Połczyn-Zdrój (zaproszenie dwuosobowe).

Uwaga: nagroda publiczności ma charakter dodatkowej, pozostaje bez wpływu na werdykt konkursowego jury.

Arleta Nalewajko

Fot. Archiwum

 

Zobacz najpiękniejsze szczecińskie balkony, ogrody i inne formy zagospodarowania terenu zielonego i zagłosuj. 

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE


AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA:

 

Rywalizacja o nagrodę publiczności – na ostatniej prostej Rywalizacja o nagrodę publiczności – na ostatniej prostej

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Protest nauczycieli: „Nasze postulaty są wciąż aktualne”

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie