sobota, 08 sierpnia 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Cały Szczecin w kwiatach 2018 > Nagroda publiczności czeka. Głosuj póki czas!

Nagroda publiczności czeka. Głosuj póki czas!

Nagroda publiczności czeka. Głosuj póki czas!
Data publikacji: 2018-09-27 10:42
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-01 15:27
Wywietleń: 2379 353154

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

Przed naszymi Czytelnikami ostatnie dni na decyzję, która – w ich ocenie – z przestrzeni zgłoszonych w tegorocznej, 44. edycji konkursu „Cały Szczecin w kwiatach”, jest najpiękniejszą i zasługuje na jedno ze specjalnych w nim wyróżnień – na nagrodę publiczności. Do wyboru balkony, przydomowe ogrody i podwórka wspólnot oraz inne tereny. W SMS-owym głosowaniu na laureata sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie, z dnia na dzień, z godziny na godzinę.

Mimo że zdążyła już ukształtować się wyraźna czołówka, to nic nie jest jeszcze przesądzone. Różnice między znajdującymi się w niej pretendentami do zwycięstwa – jak na razie – zawierają się momentami w jednym procencie, maksymalnie w dwóch procentach oddanych dotąd głosów. Szansę dołączenia do faworytów mają wciąż także pozostali. Przez minione dni czołówkę otwierał balkon Arkadiusza Medyńskiego przy ul. Kazimierskiej, ale stracił palmę pierwszeństwa na rzecz podwórka przed blokiem wspólnoty z ul. Zawadzkiego, a wyprzedził go też na krótko ogród Katarzyny i Piotra Marków ze Skarbówki. Tak było jeszcze wczoraj, czyli w środę. Dziś mogą to być dane już przynajmniej w części nieaktualne. Dlatego zachęcamy do śledzenia przebiegu tego wyścigu na bieżąco. I oczywiście do głosowania.

Przypominamy, że na liście do wyboru przez Czytelników znalazły się w sumie 22 ogrody, balkony i tzw. inne formy zagospodarowania terenu zielonego. Zarówno te zakwalifikowane do ścisłego finału w danej kategorii tej prestiżowej zielonej rywalizacji – decyzją jury, jak również te, którym nasza redakcja przyznała tzw. dzikie karty. Zwycięzcę, podobnie jak i laureatów nagród we wszystkich konkursowych kategoriach, ogłosimy już w najbliższą niedzielę w gościnnych progach „Rajskiego Ogrodu” pp. Patorów, gdzie odbędzie się finał i uroczysta gala „Całego Szczecina w kwiatach”. Zgodnie z tradycją w samo południe.

Od początku września w poniedziałki i czwartki w wydaniu papierowym „Kuriera” drukowaliśmy zdjęcia, kolejno przedstawiając pretendentów do nagrody publiczności. Równolegle – 24 godziny na dobę – trwa prezentacja wszystkich pretendentów na naszej stronie internetowej: 24kurier.pl – w Akcjach Kuriera zakładka: Cały Szczecin w kwiatach 2018.

Każdy może wskazać swojego faworyta do nagrody publiczności. Warunek to wzięcie udziału w głosowaniu, które odbywa się drogą SMS-ową. Kandydaci do nagrody publiczności mają przypisane specjalne kody. Aby wskazać najlepszego, wystarczy na numer 7148 wysłać SMS z kodem wpisanym pod wybranym zdjęciem: kurier.kwiaty.x (gdzie za x wstawiamy liczbę przypisaną do obrazka).

Zapraszamy do udziału w głosowaniu. Na Państwa SMS-y (koszt: 1,23 zł z VAT) będziemy oczekiwali do najbliższej soboty (29 września) do godz. 23.59. Nagrodą publiczności będzie tygodniowy pobyt w uzdrowisku Połczyn-Zdrój (zaproszenie dwuosobowe).

Każdy głos się liczy! Wysyłając większą liczbę SMS-ów, zwiększamy szanse naszego faworyta! Tym bardziej zachęcamy do udziału w głosowaniu, że również na przesyłających SMS-y czekają nagrody niespodzianki. ©℗

(MIR)

Fot. archiwum

 

Zobacz najpiękniejsze szczecińskie balkony, ogrody i inne formy zagospodarowania terenu zielonego i zagłosuj.

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE


 

AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA:

 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
33
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy bedziesz kupować pieczywo z chlebomatu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie