Wtorek 25 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Głosuj na najlepszego!

Data publikacji: 2015-09-22 10:34
Ostatnia aktualizacja: 2015-09-22 10:34
Głosuj na najlepszego!
 

Wyjątkowa okazja dla Czytelników „Kuriera". Głosując SMS-ami mogą zdecydować o przyznaniu jednej z dwóch głównych nagród specjalnych w najbardziej prestiżowym z zielonych konkursów w naszym regionie. Mowa o „Całym Szczecinie w kwiatach" oraz o wyjątkowej nagrodzie publiczności. Zwycięzca zyska nie tylko splendor, ale również dwuosobowe zaproszenie do uzdrowiska Połczyn Zdrój.

Jedną z nagród specjalnych w konkursie odbywającym się pod patronatem honorowym prezydenta Szczecina przyzna Magdalena Grycko - ogrodnik miasta. Druga jest w rękach naszych Czytelników.

Od poniedziałku (21 bm.) na naszej stronie internetowej - w zakładce: Cały Szczecin w kwiatach - publikujemy pełną listę 21 finalistów konkursu wraz ze zdjęciami ich ogrodów, balkonów i innych form zagospodarowania terenu zielonego (indywidualne i instytucje). Każdemu - imiennie - został przypisany odpowiedni kod. SMS należy wysłać pod numer 7148, wpisując hasło: kurier.kwiaty.x. Oczywiście, za x wstawiając liczbę przypisaną do wybranego kandydata.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu. Na Państwa SMS-y (koszt:1,23 z VAT) będziemy oczekiwali do 26 września, do godz. 23.59.

Nagrodą publiczności będzie przede wszystkim uznanie, ale również tygodniowy pobyt w uzdrowisku Połczyn-Zdrój (zaproszenie dwuosobowe). Kto ją otrzyma - przekonamy się podczas finałowej gali „Całego Szczecina w kwiatach", jaka odbędzie się w ostatnią niedzielę września (27 bm.), w samo południe, w „Rajskim Ogrodzie". Zapraszamy!

Uwaga: nagroda publiczności ma charakter dodatkowej, pozostaje bez wpływu na werdykt konkursowego jury.©℗

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO