Wtorek 18 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Dla kogo nagroda publiczności? Zagłosuj SMS-em

Data publikacji: 2015-09-21 06:30
Ostatnia aktualizacja: 2015-09-21 13:19
Dla kogo nagroda publiczności? Zagłosuj SMS-em
 
Szansa dla Czytelników „Kuriera": głosując SMS-ami, mogą wskazać faworyta w konkursie „Cały Szczecin w kwiatach" i tym samym zdecydować o przyznaniu nagrody publiczności. Zwycięzca zyska nie tylko uznanie, ale również dwuosobowe zaproszenie do uzdrowiska Połczyn-Zdrój.

Od dziś (21 bm.) na naszej stronie internetowej - w zakładce: Cały Szczecin w kwiatach - publikujemy pełną listę 21 finalistów konkursu wraz ze zdjęciami ich ogrodów, balkonów i innych form zagospodarowania terenu zielonego (indywidualne i instytucje). Każdemu - imiennie - został przypisany odpowiedni kod SMS należy wysłać pod numer 7148, wpisując hasło: kurier.kwiaty.x. Oczywiście za x wstawiając liczbę przypisaną do wybranego kandydata.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu. Na Państwa SMS-y (koszt:1,23 z VAT) będziemy oczekiwali do 26 września do godz. 23.59. 

Nagrodą publiczności będzie przede wszystkim uznanie, ale również tygodniowy pobyt w uzdrowisku Połczyn-Zdrój (zaproszenie dwuosobowe). Kto ją otrzyma - przekonamy się podczas finałowej gali „Całego Szczecina w kwiatach", jaka odbędzie się w ostatnią niedzielę września (27 bm.), w samo południe, w „Rajskim Ogrodzie". Zapraszamy!

Uwaga: nagroda publiczności ma charakter dodatkowej, pozostaje bez wpływu na werdykt konkursowego jury.

(an)

Fot. Robert STACHNIK

 

Finaliści Całego Szczecina w kwiatach - 2015 r. Kliknij w wybrany link i podziwiaj zieleń w ogrodzie lub na balkonie: