Środa 04 sierpnia 2021r. 
REKLAMA

Czas zgłoszeń

Data publikacji: 0001-01-01 00:00
Ostatnia aktualizacja: 2015-07-12 12:01
Czas zgłoszeń
 

Zastanawiasz się, czy twój balkon, ogród lub inna forma przydomowego zagospodarowania terenu zielonego ma szansę wygrać w tegorocznej edycji „Całego Szczecina w kwiatach? Na pewno ma, więc nie wahaj się dłużej i zgłoś swój „ogród marzeń” do konkursu, którego organizatorem jest nasza redakcja, a honorowym patronem - prezydent Piotr Krzystek.

Konkurs „Cały Szczecin w kwiatach" jest adresowany do wszystkich mieszkańców Szczecina. Udział w nim mogą wziąć także szkoły i przedszkola, ośrodki szkolno-wychowawcze, zakłady pracy, instytucje i organizacje społeczne, wspólnoty mieszkaniowe. Jury będzie oceniać dobór i różnorodność nasadzonych roślin, walory estetyczne i oryginalność kompozycji, ale także „wiedzę i zaangażowanie” twórców bajkowych ogrodów. Ideą konkursu jest bowiem „propagowanie estetyki oraz różnych form upiększania miejsca zamieszkania poprzez dobór i pielęgnację kwiatów i krzewów oraz innych oryginalnych rozwiązań zagospodarowania terenów zielonych”.
Morze nagród, dyplomy, puchary i uznanie czekać będą na zwycięzców w każdej z kategorii zielonej rywalizacji (balkony, ogrody, inna forma zagospodarowania terenu zielonego), specjalne - na debiutantów. Również Czytelnicy „Kuriera" będą mieli okazję przyznać własną - nagrodę publiczności.

Uwaga: aby wziąć udział w konkursie należy do 18 maja br. mailem, telefonicznie, osobiście lub na karcie pocztowej przekazać zgłoszenie na adres: redakcja@kurier.szczecin.pl albo „Kurier Szczeciński", pl. Hołdu Pruskiego 8, tel. 91-44-29-101 lub 91-44-29-104, fax 91-44-29-105. Podając: imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy). Natomiast w tytule e-maila lub na karcie umieszczając nazwę konkursu. ©℗

(an)

To będzie szczególna edycja „Całego Szczecina w kwiatach", bo przypadająca w jubileusz 70-lecia „Kuriera Szczecińskiego". Zapraszamy!

Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ