niedziela, 12 lipca 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Brandenburgia zaprasza > Państwa spojrzenie na Brandenburgię – podsumowanie

Państwa spojrzenie na Brandenburgię – podsumowanie

Państwa spojrzenie  na Brandenburgię – podsumowanie
Data publikacji: 2019-04-05 11:16
Wywietleń: 1545 384333

Jak mieszkańcy Polski postrzegają Brandenburgię? Jakie miejsca z tego regionu położonego na zachód od granicy kraju Państwo znają i co Państwa śmieszy? Fani naszych polskojęzycznych mediów społecznościowych dawali lajki, komentowali i umawiali się na forach – oto podsumowanie.

www.facebook.com/odkryjbrandenburgie: Czy pomyśleliby Państwo, że pałac w Boitzenburg w regionie Uckermark jest bardziej lubiany niż Pałac Sanssouci? My także nie. Zgodnie z wynikami ankiety przeprowadzonej na naszej stronie facebookowej Sanssouci zajęło drugie miejsce i miało 256 lajków, a Pałac Boitzenburg miał aż 283 polubienia! Na naszym profilu publikujemy przede wszystkim praktyczne porady o tym, gdzie zatrzymać się na długi weekend, informacje o największych wydarzeniach – takich jak „Poczdamska noc pałaców”, ale także porady ekspertów odnośnie do wędrówek wzdłuż jezior oraz nasze odkrycia takie jak „ścieżka w koronach drzew”.

www.youtube.com/user/OdkryjBrandenburgie: Klasztor w Chorin, Steffen Möller jako gwiazda Bollywood na ścieżce rowerowej Odra – Nysa czy spektakularne ujęcia gigantycznego mostu przenośnikowego F60. Pośród 31 polskojęzycznych filmików z pewnością znajdą Państwo inspirację do następnej wycieczki. Jeśli chcecie pośmiać się z Brandenburgii, to wpiszcie na YouTube hasło: „Chajzer testuje Brandenburgię”. Zwróćcie uwagę na to, jak Filip zareagował na chrzan, który przygotował mu Peter Franke, kucharz ze Szprewaldu.

www.polskanaweekend.tv: Krótkie urlopy u niemieckich sąsiadów to nowy trend. Portal turystyczny „Polska na weekend” oprócz wielu pomysłów na wycieczki po terenie kraju co jakiś czas pokazuje filmy o atrakcjach w Brandenburgii. Prezentacje Frankfurtu nad Odrą, Zamku Storkow czy Parku Cegielni Mildenberg można teraz znaleźć na jego głównej stronie.

www.znajkraj.pl: Jeśli chodzi o turystykę rowerową w Brandenburgii, to prawdziwym ekspertem jest Szymon Nitka. Był już prawie wszędzie: na trasie nad Hawelą, szlaku Odra – Nysa, w Szprewaldzie, w Barnim oraz w Prignitz. Na jego blogu można znaleźć wiele pomysłów na planowanie trasy, a nawet bardzo konkretne porady, takie jak ta dotycząca lodziarni w Templinie.

Państwa spojrzenie  na Brandenburgię – podsumowanie Państwa spojrzenie  na Brandenburgię – podsumowanie

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

kondolencje

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie