piątek, 20 lipca 2018.
Strona główna > Akcje Kuriera > Agencja Nieruchomości Rolnych > Jest potencjał, jest pomysł. A może pensjonat?

Jest potencjał, jest pomysł. A może pensjonat?

Data publikacji: 2015-08-02 21:23
Wywietleń: 670

Piaszczysta, szeroka plaża, malownicze położenie w otoczeniu sosnowych lasów – to główne powody, dla których turyści odwiedzają Mrzeżyno. Miejscowość ma potencjał turystyczny, wciąż nie w pełni wykorzystany. To dobry prognostyk dla tych, którzy myślą o założeniu tutaj własnego biznesu.

W Mrzeżynie nie ma wielkich hoteli, sporo miejsc noclegowych proponują natomiast pensjonaty. Znajdą tu dobre warunki między innymi rodziny z dziećmi. Przyjeżdżają do Mrzeżyna turyści z głębi Polski, zachęceni szeroką plażą, gdzie każdy znajdzie dla siebie miejsce, i morzem zieleni wokół. Miejscowość wciąż się rozwija i jest tu jeszcze wiele niewykorzystanych terenów.

W Mrzeżynie Agencja Nieruchomości Rolnych ma na sprzedaż czternaście działek różnej wielkości, o powierzchni od 1123 do 3332 mkw. Cały teren, który czeka na kupca, zajmuje razem 1,4 hektara. Działki zlokalizowane są w atrakcyjnym miejscu, w rejonie ulicy Kołobrzeskiej. Stąd do plaży w linii prostej jest 850 metrów. Nieruchomości zostały w przemyślany sposób podzielone, mają regularny kształt.

– Można tu bez przeszkód wybudować na przykład pensjonat. Takie wykorzystanie działki, pod zabudowę pensjonatową, umożliwia aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego – podkreśla Sławomir Pawlak, kierujący sekcją zamiejscową szczecińskiego oddziału ANR w Gryficach, dodając, że działki graniczą z rozdzielnią gazu sieciowego, co jest dodatkowym atutem. Nie powinno być też kłopotów z doprowadzeniem innych mediów: prądu, wody czy podłączeniem do sieci kanalizacyjnej.

Zainteresowanym wyczerpujących informacji nt. nieruchomości w Mrzeżynie udzieli Emilia Sierpińska-Laska z OT ANR w Szczecinie, tel. (91) 81 44 283, e-mail: esierpinskalaska@anr.gov.pl.

Na zdjęciu: W Mrzeżynie ANR ma na sprzedaż 14 działek o łącznej powierzchni 1,4 hektara. 

Fot.: 4Dfoto

Pogoda
13
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy