wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Scrabble i wystawy w Akademii Morskiej

Scrabble i wystawy w Akademii Morskiej

Scrabble i wystawy w Akademii Morskiej
Data publikacji: 2016-05-10 07:03
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:02
Wywietleń: 912 132807

Akademia Morska w Szczecinie włącza się w Ogólnopolski Tydzień Bibliotek i zaprasza na szereg imprez. Wszystko zaczyna się już we wtorek (10 maja).

O godz. 13 w Bibliotece Głównej AM przy ul. Henryka Pobożnego 11 na piątym piętrze rozpocznie się turniej Scrabble. Udział w grze może wziąć każdy, kto czuje się na siłach – nie trzeba być studentem. Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz na stronie www.bg.am.szczecin.pl.

Środa i piątek od godz. 9 to Bajeczki z Biblioteczki. Bibliotekarze AM zapraszają dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola Żagielek (cztery grupy Starszaków) na wycieczkę i oprowadzanie po Bibliotece, a potem na czytanie bajek (czytają pracownicy BG).

W czwartek o godz. 11 rozpocznie się Dyktando Akademickie. W tym roku organizowane po raz drugi, na wyższym poziomie trudności niż w roku ubiegłym (wówczas wzięło w nim udział 50 szczecinian). Nie są prowadzone zapisy – wystarczy przyjść. Tematyką dyktanda jest Aleksander Doba – Podróżnik Roku 2015 - polski podróżnik, kajakarz.

Do piątku możemy także oglądać wystawy okolicznościowe. M.in. wystawę poświęconą Aleksandrowi Dobie i jego dotychczasowym wyprawom oraz ekspozycję p.t. "Co czytelnicy zostawiają w oddanych książkach? Bilety? Rachunki? Pieniądze?!".

Na zwycięzców Turnieju Scrabble oraz Dyktanda Akademickiego czekają nagrody – m.in. vouchery turystyczne, galanteria skórzana i biurowa, sprzęt audio i koszulki 
z autografem Aleksandra Doby.
(as)

fot. Robert WOJCIECHOWSKI

Komentarze

Scrabble
Ci ze zdjęcia nie wyglądają na studentów ;)
2016-05-10 08:05:42

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie