Środa 01 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Rasowe futra dla bezdomnych braci. Niedzielny pokaz charytatywny

Data publikacji: 2019-12-14 21:20
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-16 14:42
Rasowe futra dla bezdomnych braci. Niedzielny pokaz charytatywny
 

Arystokracja - koty z tytułami co najmniej Grand Inter Championów - już w niedzielę spotka się z publicznością w gościnnych progach "Słowianina na emigracji", czyli tym razem w Szkole Podstawowej nr 61 (ul. 3 Maja). Przyczynkiem dla tej niecodziennej gali będzie świąteczny pokaz kotów ph. "Rasowce - Dachowcom".

To wydarzenie na jakie co roku czekają przede wszystkim miłośnicy Ich Wysokości. Jednak świąteczny pokaz, jaki tradycyjnie organizuje Cat Club Pomerania, to coś więcej niż tylko prezentacja pięknych, utytułowanych futer i niepowtarzalnych kocich osobowości. To przede wszystkim akcja charytatywna: zbiórka karmy i akcesoriów dla bezdomnych zwierząt, podopiecznych szczecińskich stowarzyszeń prozwierzęcych.

- Tradycyjnie, świątecznym pokazem kotów rasowych z naszych hodowli staramy się pomóc innym czworonogom w potrzebie. Zwrócić uwagę publiczną na trudny los bezdomnych zwierząt, które wokół nas żyją. Przed nami i nimi szczególny czas: dla nas radosny i świąteczny, gdy dla nich okres walki o przeżycie, czyli bezwzględnej zimy. Mamy szansę pomóc bezdomnym psom i kotom ją przetrwać, więc to robimy - przekonuje Cat Club Pomerania.

Będzie to wyjątkowa dla szczecinian okazja do spotkania m.in. ze sfinksami, błękitnookimi ragdollami, kotami norweskimi leśnymi, srebrzystymi syberyjskimi, a nawet najrzadziej spotykanymi kotami birmańskimi.

W trakcie świątecznego pokazu odbędą się prezentacje poszczególnych ras, a publiczność wybierze swojego kociego ulubieńca. Nie zabraknie też stoiska z karmą i akcesoriami zwierzęcymi, oczywiście w promocyjnych cenach. Odbędzie się również loteria fantowa.

Pokaz ph. "Rasowce - Dachowcom" odbędzie się już w niedzielę (15 grudnia), a potrwa w godz. 11-16. Dzieci do lat 6 będą mogły bezpłatnie uczestniczyć w tym wydarzeniu. Pozostali dla bezdomnych zwierząt Szczecina mają szansę zmienić się w dobrych Mikołajów: nie tylko płacąc za wstęp symboliczne 5 zł, ale też przekazując dary dla "naszych braci mniejszych" w potrzebie.

- Zima to najtrudniejszy okres w ich życiu. Bez dachu nad głową, o chłodzie i głodzie, trudno im będzie przetrwać ten czas. Nie bądź obojętny i wspomóż pomocową akcję dla zwierząt! - zachęca Cat Club Pomerania.

(an)

Fot. Robert Wojciechowski (arch.)

Możemy im pomóc - naszym braciom mniejszym - w niedzielę uczestnicząc w charytatywnym świątecznym pokazie kotów rasowych, jaki odbędzie się w SP nr 61 przy ul. 3 Maja.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

tytuł
2019-12-15 09:47:13
Pogratulować, jeżeli ktoś sprowadza żywą istotę do roli futra ;/

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA