wtorek, 21 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Rasowe futra dla bezdomnych braci. Niedzielny pokaz charytatywny

Rasowe futra dla bezdomnych braci. Niedzielny pokaz charytatywny

Rasowe futra dla bezdomnych braci. Niedzielny pokaz charytatywny
Data publikacji: 2019-12-14 21:20
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-16 14:42
Wywietleń: 907 433212

Arystokracja - koty z tytułami co najmniej Grand Inter Championów - już w niedzielę spotka się z publicznością w gościnnych progach "Słowianina na emigracji", czyli tym razem w Szkole Podstawowej nr 61 (ul. 3 Maja). Przyczynkiem dla tej niecodziennej gali będzie świąteczny pokaz kotów ph. "Rasowce - Dachowcom".

To wydarzenie na jakie co roku czekają przede wszystkim miłośnicy Ich Wysokości. Jednak świąteczny pokaz, jaki tradycyjnie organizuje Cat Club Pomerania, to coś więcej niż tylko prezentacja pięknych, utytułowanych futer i niepowtarzalnych kocich osobowości. To przede wszystkim akcja charytatywna: zbiórka karmy i akcesoriów dla bezdomnych zwierząt, podopiecznych szczecińskich stowarzyszeń prozwierzęcych.

- Tradycyjnie, świątecznym pokazem kotów rasowych z naszych hodowli staramy się pomóc innym czworonogom w potrzebie. Zwrócić uwagę publiczną na trudny los bezdomnych zwierząt, które wokół nas żyją. Przed nami i nimi szczególny czas: dla nas radosny i świąteczny, gdy dla nich okres walki o przeżycie, czyli bezwzględnej zimy. Mamy szansę pomóc bezdomnym psom i kotom ją przetrwać, więc to robimy - przekonuje Cat Club Pomerania.

Będzie to wyjątkowa dla szczecinian okazja do spotkania m.in. ze sfinksami, błękitnookimi ragdollami, kotami norweskimi leśnymi, srebrzystymi syberyjskimi, a nawet najrzadziej spotykanymi kotami birmańskimi.

W trakcie świątecznego pokazu odbędą się prezentacje poszczególnych ras, a publiczność wybierze swojego kociego ulubieńca. Nie zabraknie też stoiska z karmą i akcesoriami zwierzęcymi, oczywiście w promocyjnych cenach. Odbędzie się również loteria fantowa.

Pokaz ph. "Rasowce - Dachowcom" odbędzie się już w niedzielę (15 grudnia), a potrwa w godz. 11-16. Dzieci do lat 6 będą mogły bezpłatnie uczestniczyć w tym wydarzeniu. Pozostali dla bezdomnych zwierząt Szczecina mają szansę zmienić się w dobrych Mikołajów: nie tylko płacąc za wstęp symboliczne 5 zł, ale też przekazując dary dla "naszych braci mniejszych" w potrzebie.

- Zima to najtrudniejszy okres w ich życiu. Bez dachu nad głową, o chłodzie i głodzie, trudno im będzie przetrwać ten czas. Nie bądź obojętny i wspomóż pomocową akcję dla zwierząt! - zachęca Cat Club Pomerania.

(an)

Fot. Robert Wojciechowski (arch.)

Możemy im pomóc - naszym braciom mniejszym - w niedzielę uczestnicząc w charytatywnym świątecznym pokazie kotów rasowych, jaki odbędzie się w SP nr 61 przy ul. 3 Maja.

Komentarze

tytuł
Pogratulować, jeżeli ktoś sprowadza żywą istotę do roli futra ;/
2019-12-15 09:47:13

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie