wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Policja prosi o kontakt świadków zdarzeń

Policja prosi o kontakt świadków zdarzeń

Policja prosi o kontakt świadków zdarzeń
Data publikacji: 2016-12-26 09:48
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:51
Wywietleń: 377 188537

29 listopada 2016 r. o godz. 16:30 w Szczecinie na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza z ul. Konopnickiej miał miejsce wypadek drogowy. Kierująca samochodem osobowym marki Ford Focus, jadąc ul. Mickiewicza, podczas skrętu w lewo w ul. Konopnickiej nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z kierującym samochodem marki VW Golf. W wyniku zdarzenia kierujący golfem doznał obrażeń ciała.

Świadkowie tego wypadku proszeni są o pilny kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji Szczecin-Pogodno przy ul. Mickiewicza 161 – pok. 120 – bądź pod numerem tel. 91 82 14 456.

* * *

3 grudnia 2016 r. około godz. 7:00 przy ul. Firlika w Szczecinie – na parkingu sklepu Netto – doszło do wypadku drogowego. Nieznany kierujący pojazdem (najprawdopodobniej koloru srebrnego) wykonując manewr cofania z miejsca parkingowego potrącił pieszą, która przechodziła po parkingu. Kierujący samochodem oddalił się z miejsca zdarzenia. Piesza w wyniku potrącenia odniosła obrażenia ciała. 

Świadkowie tego wypadku proszeni są o pilny kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji Szczecin Nad Odrą przy ul. Bardzińskiej 1a – pok. nr 221 – lub pod numerem tel. 91 82 16 461 powołując się na numer sprawy L.dz. 13156/16 albo kontakt z dyżurnym jednostki pod numerem tel. 91 82 19 104. 

Fot. Robert Stachnik

Komentarze

cofanie
ludzie na parkingu powinni uwazac tak samo jak na jezdni. Przy cofaniu w szczegolnosci przechodzien powinien, jeszcze raz z naciskiem - powinien poczekac na koniec manewru bo kierowca niestety nie posiada oczu z tylu i z przodu a na parkingu takowe sa potrzebne. Nie usprawiedliwiam kierowce tego potracenia ale niestety manewr cofania na parkingach sklepowych posiada range najniebezpieczniejszych. A teraz pomyslcie co sie dzieje jak dziecko 1,4m idzie blisko tylu auta ktorego kierowca dopiero wsiadl za kierownice i wlaczyl silnik. Nie ma sznas zeby dojrzal szkraba wiec rodzice powinni uwazac nie tylko na siebie ale i na dzieciaki ktore niestety czesto biegaja po parkingu bo glupi rodzic nie pomysli ze tam jest wieksze niebezpieczenstwo niz przjecie dla pieszych.
2016-12-26 11:32:10

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”