Piątek, 12 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Otwarte spotkanie w MOK. Zaproszenie dla mieszkańców prawobrzeża

Data publikacji: 26 lutego 2024 r. 18:07
Ostatnia aktualizacja: 26 lutego 2024 r. 18:07
Otwarte spotkanie w MOK. Zaproszenie dla mieszkańców prawobrzeża
Fot. Arleta Nalewajko  

Miejski Ośrodek Kultury (MOK) zaprasza mieszkańców Dąbia oraz innych osiedli na prawobrzeżu Szczecina do udziału w otwartym spotkaniu informacyjnym, które poświęcone będzie aktualnej działalności tej instytucji kultury.

Spotkanie będzie wstępem do dalszych konsultacji społecznych, dotyczących potencjalnego połączenia Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Domu Kultury Krzemień w jedną instytucję - Ośrodek Inicjatyw Lokalnych „Przystań Kultury”. Jak podaje Krzysztof Lichtblau, proces połączenia został wstrzymany, po to, by w najbliższych miesiącach zebrać opinie mieszkańców na ten temat. Konsultacje będą też okazją do rozmowy na temat oczekiwań co do oferty i sposobu funkcjonowania MOK-u oraz Klubu Delta. Organizatorzy zapraszają 27 lutego (wtorek) o godz. 18 do Klubu Delta (ul. Racławicka 10).

W spotkaniu wezmą udział: Paulina Stok-Stocka - p.o. dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury, Michał Giełzak - dyrektor Domu Kultury Krzemień oraz przedstawiciele Wydziału Kultury Urzędu Miasta Szczecin.

(K)

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

SromotnikBezwstydny
2024-02-27 18:56:50
Kiedy rozpoczną się prace w betonowej skorupie tzw. MEDIATEKI na Oś. Majowym??? Prace zamarły i zamarzły...Wyciągnęli kasiorę i roboty stanęły z końcem sierpnia 2023r!!! Kto jest inwestorem? Kto inspektorem nadzoru? Tablica informacyjna też zaginęła... Czy są w tym mieście jacyś dziennikarze, którzy zaglądaliby na takie zapomniane budowy??? Może czas tę "budowę" zbadać, opisać a wykonawcę odesłać do zamiatania ulic... Ta "budowa" przypomina tę z robót "ENERGOMONTAŻu na wężle KLUCZ !

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA