sobota, 21 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Na dobre w Dobrej

Na dobre w Dobrej

 Na dobre w Dobrej
Data publikacji: 2017-06-04 08:44
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:23
Wywietleń: 959 264862

To już dziś (4 czerwca) i w Dobrej odbędą się pierwsze zawody treningowe ph. Dog Zone Cup. Będą towarzyszyć festynowi rodzinnemu, jaki z okazji Dnia Dziecka organizuje miejscowe Gminne Centrum Kultury i Bibliotek.

Miejscem akcji będzie miejscowe boisko sportowe (ul. Sportowa). Festyn z atrakcjami - czyli m.in. grami i zabawami, światem mydlanych baniek, malowaniem twarzy i konkursami muzycznymi - rozpocznie się o godz. 13. Natomiast już o godz. 11 zacznie działać sekretariat zawodów treningowych Dog Zone Cup.

- Drodzy Agilitowcy, rezerwujcie tę niedzielę, zabierajcie rodziny i ruszajcie do Dobrej koło Szczecina - zachęcają organizatorzy. - Przewidujemy dwie kategorie wyszkolenia - po dwa biegi jumpingowe "0" i po dwa biegi jumpingowe w kategorii open. Dodatkowo przewidujemy bieg niespodziankę dla duetów o mocnych nerwach.

Początek startów o godz. 11.30. Finał ostatniego - zaplanowano na g. 17

- Paprykarz zmienia nazwę. Nowy tor, nowy sędzia, ale ci sami organizatorzy, miejsce i czas. Osoby które zapisały się na Paprykarza są na nowej liście startowej, nie ma konieczności zgłaszania się ponownie. Osoby, które opłaciło startowe także nie muszą nic dodatkowo wpłacić. A dla tych którzy się jeszcze nie zapisali informujemy, że są jeszcze miejsca na liście - dodają organizatorzy.

Uwaga: wymagany formularz zgłoszeniowy jest dostępny internetowo (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDuDmb8p4kxsuw94DRMokUb_nyTETxTt1bmKxho4J7aR3R9w/viewform?embedded=true).

(an)

Na zdjęciu: Biegi z pasami - rekreacyjne, sportowe i charytatywne - cieszą się coraz większym zainteresowaniem miłośników zdrowego stylu życia, którym jest nieobojętny los zwierząt, szczególnie bezdomnych. O czym przypomina zarówno nadchodzący pierwszy Dog Zone Cup, jak wszystkie kolejne edycje schroniskowych wypraw na "4 łapy i 2 nogi" (jej uczestnicy na zdjęciach).

Fot. Ryszard Pakieser

 Na dobre w Dobrej  Na dobre w Dobrej  Na dobre w Dobrej  Na dobre w Dobrej

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Józef Miszczuk
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy