Piątek, 23 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Już wiadomo kto zginął w pożarze domku letniskowego w Mielenku

Data publikacji: 04 grudnia 2023 r. 13:18
Ostatnia aktualizacja: 04 grudnia 2023 r. 19:44
Już wiadomo kto zginął w pożarze domku letniskowego w Mielenku
Zwęglone ciało wewnątrz spalonego domu znaleźli strażacy. Fot. Facebook PSP Koszalin  

Koszalińska policja ustaliła tożsamość osoby, która zginęła w pożarze domku letniskowego w nadmorskim Mielenku. To mężczyzna z województwa dolnośląskiego. Był właścicielem tego domku – poinformowała PAP w poniedziałek asp. Izabela Sreberska z zespołu prasowego KMP w Koszalinie.

W pożarze całorocznego domku letniskowego w nadmorskim Mielenku w powiecie koszalińskim, który wybuchł w nocy z soboty na niedzielę, zginęła jedna osoba. Zwęglone ciało znaleźli strażacy.

W poniedziałek koszalińska policja poinformowała o ustaleniu tożsamości ofiary. „To mężczyzna. Był mieszkańcem województwa dolnośląskiego, właścicielem domku, w którym wybuchł pożar – poinformowała PAP asp. Izabela Sreberska z zespołu prasowego KMP w Koszalinie.

Policjantka przekazała, że ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Zaznaczyła, że trwa śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności śmierci mężczyzny.

Dodała, że obecnie nie są znane przyczyny wybuchu pożaru. „Biegły nie przedstawił jeszcze w tej sprawie opinii” – przekazała policjantka.

Do pożaru doszło ok. godz. 3.30 w nocy z soboty na niedzielę przy ul. Jantarowej w Mielenku. Ogniem zajął się cały domek letniskowy oraz zaparkowany przy nim samochód. W jednym z pomieszczeń budynku było zwęglone ciało. (PAP)

Logo PAP Copyright

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

kujawsko-pomorskie
2023-12-04 18:35:36
Fajnie ustalili. Właściciel nie mieszkał w województwie Dolnosląskim

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA