niedziela, 20 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Dziura blokuje Grunwaldzki

Dziura blokuje Grunwaldzki

Dziura blokuje Grunwaldzki
Data publikacji: 2016-01-21 07:57
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:52
Wywietleń: 1853 105968

Na środkowym pasie ruchu na pl. Grunwaldzkim - między ulicami Śląską a Rayskiego - od dwóch tygodni stoi pachołek ostrzegający kierowców przed głęboką dziurą w jezdni.

- Tego typu ostrzeżenia stosuje się w sytuacjach awaryjnych - na chwilę, a nie na dwa tygodnie - denerwuje się pani Zofia. - Szczególnie w centrum, kiedy zajęcie pasa jezdni natychmiast odbija się na płynności ruchu.

Pachołek, blokujący środkowy pas na wysokości restauracji „Chief", najbardziej irytuje kierowców w szczycie, kiedy plac i sąsiednie ulice są zatłoczone do granic wytrzymałości. Nasi Czytelnicy dzwonią w tej sprawie do redakcji, bo widzą, że od wielu dni nikt nawet nie próbuje dziury załatać. Choćby tymczasowo. ©℗

(lw)

Fot. R.PAKIESER

Na zdj.: Pachołek, blokujący środkowy pas na wysokości restauracji „Chief"

Komentarze

Normalka
Pachołki stoją od Sylwestra. To już 3 tydzień nie drugi jak w artykule. Kolejne pachołki stoją przy zjeździe w Rajskiego. Najpierw było pęknięcie potem pojawili się "fachowcy" w kubraczkach. Myślałem że jak już są to może zrobią jedno z drugim. Lecz to by chyba ich przerastało, dwie dziury w drodze na odcinku 50m i nie można załatać za jednym razem. Pewnie mają płacone za każdy wyjazd. Przy Rajskiego wycieli asfalt nasypali górkę i pachołki jak stały tak stoją. Kolejnym miejscem jest piastów za placem Kościuszki. Widać na prawym pasie że coś tam dłubali. Rozumiem iż ze względu na warunki nie wylali asfaltu ale znaki (ograniczenie do 30) można było pozabierać. Można tak by wymieniać i wymieniać. Lecz jak widać nikt z tym nic nie robi. Artykuł się pojawi, ludzie poklikają i tyle. Jeśli się podejmuje temat to warto to zakończyć.
2016-01-21 18:12:27
GT
Zaraz fachowcy z ZDiTM powiedzą że to nie dziura tylko ubytek więc nic poważnego
2016-01-21 17:15:09
odruch
Ja się, już do tej dziury "przyzwyczaiłam", wjeżdżając na Pl. Grunwaldzki od strony Piłsudskiego od razu kieruję się na zewnętrzny pas. Smutne to.
2016-01-21 12:29:51
adam
Tych niby fachowców z ZDiTM-u trzeba przywieś na miejsce i im pokazać, bo paniska są sklejeni z swoimi stołkami, a myślenie to nie ich specjalność. Czas na zmiany, bo oni nie służą mieszkańcom a swojemu miernemu dyrektorowi.
2016-01-21 10:55:00
Pan Witek
Takich dziur jest mnóstwo w całym mieście. To chyba im jest poświęcone muzeum przełomów. Tyle pieniędzy wydaje się na idiotyczne budowle, a podstawowe sprawy, które dotyczą wszystkich mieszkańców, są traktowane lekceważąco.
2016-01-21 10:09:00
Żenada
Za granicą pachołek oznacza świeżo naprawioną dziurę, a w Polsce oznacz...dziurę. ps To samo jest na Andersena.
2016-01-21 09:34:30

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie