poniedziałek, 16 lipca 2018.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Kibice z wyrokami (1)

Siatkówka. Kibice z wyrokami (1)

Siatkówka. Kibice z wyrokami (1)
Data publikacji: 2016-04-21 17:30
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-28 22:39
Wywietleń: 955 129202

Szczecińscy policjanci zatrzymali dwóch kibiców za złamanie prawa podczas meczu piłki siatkowej rozegranego w cyklu Orlen Ligi Kobiet między drużynami Chemika Police i Atomu Trefla Sopot. Mężczyźni usłyszeli zarzuty i zapadły już wyroki orzekające dla nich zakazy stadionowe. Zapłacą też grzywnę.Do zatrzymań doszło we wtorek podczas meczu, który odbywał się w szczecińskiej hali widowiskowo- sportowej Azoty Arena. Szczecińscy policjanci zatrzymali wtedy dwóch mężczyzn w wieku 42 i 59 lat, którzy posiadali alkohol i byli pod jego wpływem.

Jak informuje asp.szt. Anna Gembala z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy w trybie przyspieszonym wydał skazujące wyroki.

Obaj mężczyźni przez dwa lata mają zakaz wstępu na imprezy masowe. Ponadto sędzia zobowiązał ich do stawiennictwa we właściwej jednostce policji podczas trwania tych rozgrywek. Pseudokibice ukarani zostali również grzywną w wysokości 2 000 zł. ©℗ (isz)

Fot. D. Gorajski

***

Na prośbę Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej Chemik Police informujemy, że skazani mężczyźnie nie są i nigdy nie byli członkami tego Stowarzyszenia.

 

Komentarze

Jackob
GRATULACJE.Lepiej dzialaja niz FBI.Szok normalnie.A kolo hali chleja codziennie.I zero efektów.Zajdzcie głębiej na osiedle.
2016-04-21 22:32:41
je... palaczy
Kiedy policja /straz miejka zacznie w koncu karac smierdzieli tytoniowych ktorzy łamią zakaz palenia na przystankach komunikacji miejskiej ?codziennie ten zakaz łamie kilkanascie tys. osob ,policja sobie przejezdza i nic, a jak ktos trzyma piwo w reku to od razu podjezdzaja, zrobcie cos w koncu z tymi smierdzielami tytoniowymi bo wszyscy biernie na raka zdechniemy ?!!!!! tak trudno wyslac pare patroli po cywilnemu ,jak jeden z drugim dostanie po 500zl mandatu to sie oduczy palenia raz na zawsze a i miasto i policja na tym zarobią
2016-04-21 18:16:44

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy