Piłka nożna. Olimpia przegrała z Medykiem

Data publikacji: 06 maja 2018 r. 13:28
Ostatnia aktualizacja: 06 maja 2018 r. 16:05

Piłkarki Olimpii Szczecin przegrały w niedzielny poranek z Medykiem Konin 1:2 (0:1) po golach Hryb (55) dla pokonanych, oraz Chudzik (40, karny) i Pakulskiej (47) dla rywalek.

Mecz stał na dobrym poziomie, Medyk nie zlekceważył Olimpii, podszedł do meczu maksymalnie skoncentrowany, miał wyraźną przewagę, Olimpia skupiła się na defensywie, ale nie musiała tego meczu przegrać.

O końcowym rozstrzygnięciu zadecydowało kilka minut – końcówka pierwszej połowy i początek drugiej. Wtedy Medyk zdobył dwa gole, wyraźnie się rozluźnił, poczuł pewniej i było już pewne, że Olimpii trudno będzie o odrobienie strat.

Co prawda Hryb dość szybko zdobyła kontaktowego gola, ale na więcej miejscowych nie było już stać. Minimalna porażka jest honorowym wynikiem w konfrontacji z zespołem, który spośród wszystkich innych zaprezentował się w Szczecinie najlepiej.

Olimpia grała w składzie: Niesterowicz – Grosicka (55, Niewolna), Szymaszek, Szwed, Preś, Böhm, Hryb (55, Sudyk), Ratajczyk, Janik (71, Fil), Bińkowska (55, Witczak), Kovtun. (par)