niedziela, 15 lipca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Mecz z Legią zobaczy prawie 14,5 tys. kibiców

Piłka nożna. Mecz z Legią zobaczy prawie 14,5 tys. kibiców

Piłka nożna. Mecz z Legią zobaczy prawie 14,5 tys. kibiców
Data publikacji: 2016-04-07 11:29
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-08 11:45
Wywietleń: 822 127230

Do czwartku rano, a więc na 3 dni przed rozpoczęciem meczu Pogoni Szczecin z Legią Warszawa, kibice zajęli ponad 9000 krzesełek. Zajęte zostały niemal wszystkie miejsca w dwóch strefach, skąd widoczność płyty boiska jest najlepsza.

Biorąc pod uwagę fakt, że klub otrzymał pozwolenie na organizację meczu z maksymalną frekwencją 12000 oraz oceniając dynamikę sprzedaży w ostatnich dniach, istniało ryzyko, że biletów nie wystarczy dla wszystkich zainteresowanych fanów.

Klub podjął starania, by zwiększyć maksymalną możliwą frekwencję. Po rozmowach z służbami opiniującymi ustalono, że do sprzedaży może trafić pula kolejnych 2400 miejsc. Oznacza to, że w sobotę stadion będzie mógł ugościć 14400 osób.

Kolejne krzesełka, które trafiły do sprzedaży, będą dostępne zarówno poprzez system On-Line, jak i w kasach oraz punktach partnerskich.

Pogoń Szczecin SA chciałaby podziękować Władzom Miasta i służbom opiniującym za zrozumienie i chęć współpracy przy organizacji meczu z Legią Warszawa. (par)

Komentarze

stary człowiek a może
Niby dlaczego mam wierzyć w dobry wynik skoro Pogoń nie daje Nam do tego żadnych powodów.Zarówno wyniki,postawa,styl gry-mówią zgoła zupełnie co innego.Na jakiej podstawie,mam sądzić,że Pogoń zachowa "4" w lidze,że osiągnie dobry wynik z Legią skoro walczyła o przetrwanie z zespołami z dna tabeli.Dlatego nie dam się ani namówić ani nabrać na te socjotechniczne zabiegi i pompowania balonu i celowo w geście protestu na ten mecz nie wybieram się.Nie mam zamiaru sponsorować takiej piłkarskiej mizerii. Wynik tego meczu jest już dzisiaj łatwy do przewidzenia i to bez względu na to czy Legia zagra pierwszym zespołem czy głębokimi rezerwami. Pogoń nie ma nic,kompletnie nic do"zaoferowania" Legii.
2016-04-08 10:09:20
robin
Ludzie ..a Wy nie wiecie kto pisze te artykuły? Parada to taki kon trojański Pogoni.Niby sporo o niej pisze ale albo wymyśla bzdury transferowe zasłyszane od ludzi z klubu którzy robią sobie z niego jaja albo rządny takich komentarzy podsyca niesmacznie atmosferę.To mierny dziennikarz,nie ma co brać poważnie jego tekstów "nie od parady"..;)
2016-04-07 20:22:01
inny
@gość Tak właśnie mieszkańcy tego miasta się sami gnoją, a później mają pretensję, że nikt o Szczecinie nie pamięta i nie mówi, no co najwyżej, że leżymy nad morzem. Taki pismak ma jakiś uraz do sportu i opluwa własne miasto, np. kibiców. A świetnych zdjęć "budujących atmosferę" mają na pęczki, to nie... Zadyma, rozruba, pijaństwo... A jest okazdja znów przytrzeć nosa Tęczowemu Miastu, chociażby na boisku.
2016-04-07 15:41:51
gość
Tragedia. do Każdego wpisu dotyczącego Pogoni dołączacie zdjęcia z racowiskiem. to jest istota piłki? wstyd
2016-04-07 15:11:59

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy