sobota, 15 sierpnia 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Mecz z Legią zobaczy prawie 14,5 tys. kibiców

Piłka nożna. Mecz z Legią zobaczy prawie 14,5 tys. kibiców

Piłka nożna. Mecz z Legią zobaczy prawie 14,5 tys. kibiców
Data publikacji: 2016-04-07 11:29
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-08 11:45
Wywietleń: 1308 127230

Do czwartku rano, a więc na 3 dni przed rozpoczęciem meczu Pogoni Szczecin z Legią Warszawa, kibice zajęli ponad 9000 krzesełek. Zajęte zostały niemal wszystkie miejsca w dwóch strefach, skąd widoczność płyty boiska jest najlepsza.

Biorąc pod uwagę fakt, że klub otrzymał pozwolenie na organizację meczu z maksymalną frekwencją 12000 oraz oceniając dynamikę sprzedaży w ostatnich dniach, istniało ryzyko, że biletów nie wystarczy dla wszystkich zainteresowanych fanów.

Klub podjął starania, by zwiększyć maksymalną możliwą frekwencję. Po rozmowach z służbami opiniującymi ustalono, że do sprzedaży może trafić pula kolejnych 2400 miejsc. Oznacza to, że w sobotę stadion będzie mógł ugościć 14400 osób.

Kolejne krzesełka, które trafiły do sprzedaży, będą dostępne zarówno poprzez system On-Line, jak i w kasach oraz punktach partnerskich.

Pogoń Szczecin SA chciałaby podziękować Władzom Miasta i służbom opiniującym za zrozumienie i chęć współpracy przy organizacji meczu z Legią Warszawa. (par)

Komentarze

stary człowiek a może
Niby dlaczego mam wierzyć w dobry wynik skoro Pogoń nie daje Nam do tego żadnych powodów.Zarówno wyniki,postawa,styl gry-mówią zgoła zupełnie co innego.Na jakiej podstawie,mam sądzić,że Pogoń zachowa "4" w lidze,że osiągnie dobry wynik z Legią skoro walczyła o przetrwanie z zespołami z dna tabeli.Dlatego nie dam się ani namówić ani nabrać na te socjotechniczne zabiegi i pompowania balonu i celowo w geście protestu na ten mecz nie wybieram się.Nie mam zamiaru sponsorować takiej piłkarskiej mizerii. Wynik tego meczu jest już dzisiaj łatwy do przewidzenia i to bez względu na to czy Legia zagra pierwszym zespołem czy głębokimi rezerwami. Pogoń nie ma nic,kompletnie nic do"zaoferowania" Legii.
2016-04-08 10:09:20
robin
Ludzie ..a Wy nie wiecie kto pisze te artykuły? Parada to taki kon trojański Pogoni.Niby sporo o niej pisze ale albo wymyśla bzdury transferowe zasłyszane od ludzi z klubu którzy robią sobie z niego jaja albo rządny takich komentarzy podsyca niesmacznie atmosferę.To mierny dziennikarz,nie ma co brać poważnie jego tekstów "nie od parady"..;)
2016-04-07 20:22:01
inny
@gość Tak właśnie mieszkańcy tego miasta się sami gnoją, a później mają pretensję, że nikt o Szczecinie nie pamięta i nie mówi, no co najwyżej, że leżymy nad morzem. Taki pismak ma jakiś uraz do sportu i opluwa własne miasto, np. kibiców. A świetnych zdjęć "budujących atmosferę" mają na pęczki, to nie... Zadyma, rozruba, pijaństwo... A jest okazdja znów przytrzeć nosa Tęczowemu Miastu, chociażby na boisku.
2016-04-07 15:41:51
gość
Tragedia. do Każdego wpisu dotyczącego Pogoni dołączacie zdjęcia z racowiskiem. to jest istota piłki? wstyd
2016-04-07 15:11:59

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Iluminacje Szczecin 2020

Nekrologi

Sonda

Czy zaszczepisz się przeciwko koronawirusowi, gdy będzie taka możliwość?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie