czwartek, 02 kwietnia 2020.
Strona główna > Nauka > Szkoły z rankingu docenione. Tort i dyplomy dla najlepszych

Szkoły z rankingu docenione. Tort i dyplomy dla najlepszych [GALERIA]

Szkoły z rankingu docenione. Tort i dyplomy dla najlepszych
Data publikacji: 2020-02-05 17:19
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-05 17:26
Wywietleń: 2970 441484

Gratulacje i dyplomy kuratora oświaty odebrali w środę dyrektorzy 54 zachodniopomorskich szkół, które znalazły się w tegorocznym XXII Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020. Najlepszymi w województwie są XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie oraz Technikum Organizacji i Zarządzania w Zespole Szkół nr 8 w Szczecinie.

Dyplomy i podziękowania dyrektorom 36 liceów i 18 techników, które w rankingu otrzymały Złote, Srebrne lub Brązowe Tarcze wręczyli kurator oświaty Magdalena Zarębska-Kulesza i wicekurator Bogusław Ogorzałek. Uroczystość odbyła się w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Zgodnie z postanowieniem Kapituły Rankingu Perspektywy, licea oceniono na podstawie trzech kryteriów: sukcesy uczniów w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych i wyniki matury z przedmiotów dodatkowych. W przypadku techników brano pod uwagę czwarte kryterium - wyniki egzaminu zawodowego.

Ranking został ogłoszony 9 stycznia w miesięczniku "Perspektywy" i na internetowej stronie www.perspektywy.pl. Wtedy też podczas oficjalnej gali w auli Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie wręczono nagrody najlepszym liceom i technikom w kraju. Organizatorem Rankingu jest Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”.

Podczas środowej uroczystości w Urzędzie Wojewódzkim wystąpił Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie, pod kierunkiem Ewy Ott-Kamińskiej oraz Krzysztofa Kamińskiego. Dla najlepszych był także wspólny tort. ©℗

(el)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Na zdjęciu głównym: Dyrektor Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie Elżbieta Moskal odbiera gratulacje z rąk zachodniopomorskiej kurator Magdaleny Zarębskiej-Kuleszy,

Szkoły z rankingu docenione. Tort i dyplomy dla najlepszych Szkoły z rankingu docenione. Tort i dyplomy dla najlepszych Szkoły z rankingu docenione. Tort i dyplomy dla najlepszych Szkoły z rankingu docenione. Tort i dyplomy dla najlepszych Szkoły z rankingu docenione. Tort i dyplomy dla najlepszych Szkoły z rankingu docenione. Tort i dyplomy dla najlepszych Szkoły z rankingu docenione. Tort i dyplomy dla najlepszych Szkoły z rankingu docenione. Tort i dyplomy dla najlepszych Szkoły z rankingu docenione. Tort i dyplomy dla najlepszych Szkoły z rankingu docenione. Tort i dyplomy dla najlepszych Szkoły z rankingu docenione. Tort i dyplomy dla najlepszych Szkoły z rankingu docenione. Tort i dyplomy dla najlepszych Szkoły z rankingu docenione. Tort i dyplomy dla najlepszych Szkoły z rankingu docenione. Tort i dyplomy dla najlepszych Szkoły z rankingu docenione. Tort i dyplomy dla najlepszych Szkoły z rankingu docenione. Tort i dyplomy dla najlepszych

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie