sobota, 20 stycznia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Protest przed szczecińskim sądem

Protest przed szczecińskim sądem [GALERIA]

Protest przed szczecińskim sądem
Data publikacji: 2017-12-14 21:42
Ostatnia aktualizacja: 2017-12-15 14:44
Wywietleń: 2109 305202

W czwartek 14 grudnia przed gmachem Sądu Rejonowego przy pl. Żołnierza Polskiego w Szczecinie odbył się kolejny protest przeciwko reformom sądownictwa. Wzięło w nim udział ok. 200 osób. Manifestacja rozpoczęła się o godz. 19 i odbywała się pod hasłem "Wolne Sądy! Ostatnie starcie!"- w Sejmie i Senacie dobiega bowiem końca proces legislacyjny. 

(mg)

Fot. Marta TESZNER

Protest przed szczecińskim sądem Protest przed szczecińskim sądem Protest przed szczecińskim sądem Protest przed szczecińskim sądem Protest przed szczecińskim sądem Protest przed szczecińskim sądem Protest przed szczecińskim sądem Protest przed szczecińskim sądem Protest przed szczecińskim sądem Protest przed szczecińskim sądem Protest przed szczecińskim sądem Protest przed szczecińskim sądem Protest przed szczecińskim sądem Protest przed szczecińskim sądem

Komentarze

Wiolkaa
Pis rzad najgorszy Kaczyński niech idzie na emeryturę mamy prezydenta dude niech on rzadzi kto wybral Kaczyńskiego na prezesa co z ta Polska
2017-12-15 14:37:24
Pomyśl
PiS wygrał demokratyczne wybory i zdobył samodzielną większość parlamentarną. Teraz ma środki i obowiązek przeprowadzić reformy obiecane suwerenowi w trakcie kampanii wyborczej, z czego w przeciwieństwie do PO się wywiązuje. Chwała mu za to.
2017-12-15 13:32:25
Myśl
Partia władzy przejmuje wszystko, obywatele nie będą mieli już nic do powiedzenia. Jak było za PRL - PZPR + ZSRR, tak partia Kaczyńskiego robi teraz - PIS + kościół Rydzyka. Świadomi ludzie jeszcze przeciw temu protestują, bo i sądownictwo przejdzie w ręce panującej partii i wybory będą po jej całkowitą kontrolą. Zwolennikom PIS radzę pomyśleć, jak będą się czuli, kiedy partia władzy się mimo wszystko zmieni. Do @mlody, @Jarun i innych: Wy też będziecie starzy, jak dożyjecie.
2017-12-15 13:01:06
mlody
Geriatryczna bojówka w akcji :)
2017-12-15 09:38:08
PO tym nagraniu niezakodowani, czyli większość, powinni głośno domagać się wolnych sądów.
www.youtube.com/watch?v=hlT5IcnONog
2017-12-15 09:01:57
dośc reklamy kodomitów
ileż można
2017-12-15 08:49:22
Wolne sądy
Czyli co? To w końcu protestują, żeby wywalić na zbity pysk skorumpowanych i niekompetentnych sędziów i prokuratorów? Czy chcieliście zareklamować postkomunistyczną swołocz płaczącą za utratą koryta? 200 ich tam na pewno nie było. Czasem jak coś kurier pie***lnie, to żal czytać, bo myślałem, że są apolityczni.. pro-szczecińscy..
2017-12-15 08:39:30
Bartek
Zmanipulowani niemiecka i rosyjska agentura doprawiona przyprawami Sorosa, idzicie sie leczyc, mlodzi Polacy chca Polski wartosci z wlasnym kapitalem, a nie Polski kolesiow z cala reszta ich niewolnikow pracujacych za friko u Panow z zagranicy.
2017-12-15 07:55:15
Jarun
Coś za Boyem-Żeleńskim: ...co stwór podeszły wiekiem, Co kobietą być już przestał, A nigdy nie był człowiekiem, Ciągle włazi na piedestał???!
2017-12-15 07:20:54
fido
KOD jest ostatnią nadzieją dla Polski. Inaczej nasz kraj zamieni się w III Rzeszę, bez demokracji, bez wolnych mediów, bez niezależnych sądów i bez uczciwych wyborów
2017-12-15 07:18:01
wielu nie zgadza się na wprowadzanie w Polsce PiSkomunizmu.
Było ok. 400 osób i to pomimo fatalnej pogody ( zimno, wiatr, deszcz ). Widać że wielu nie zgadza się na wprowadzanie w Polsce PiSkomunizmu.
2017-12-15 06:59:02
kolega kozioła
W Poprzedniej manifie przewodziła folksdojcz z barlinka.Cos mi wyglada ze gestapo ma tam wiecej wolksdojczów gotowych za pieniadze manifestowac a własciwie siac ferment chaos w miescie.Manifestacja ubeków w gorzowie polegała na tym ze ubecy poszli na piwo,obalili pare piw,obalili rząd PIS i obalili pare sztachet w płocie i w pokojowym proteście rozeszli sie do domów.
2017-12-15 05:53:42
Marian
Reforma potrzebna ale nie to co teraz chca wprowadzic. Po 28 latach wolnosci, po latach lepszych i gorszych wracamy do systemu komunistycznego i wladzy absolutnej 1 parti KCPZ-PIS Nasze dzieci nam tego nie daruja a wnuki beda musialy znowu walczyc o wolna piekna POLSKE przez tych co teraz tak daza do tej reformy. Reforma TAK ale PIS wont precz PIS=mieszanka komunistyczno (prok piotrowki) faszystowska (ONR)
2017-12-15 05:01:00
@szara
brak Ci szarych komórek ?
2017-12-15 00:56:08
pipi
- ta 70-ątka w "Szydło-wanym" moherze jest aktywna. PO_kazują ją na czterech zdjęciach, chyba ma fory u (mg).......Obciachowy jest na_PiS; "ODWAGI!Walczamy do końca o demokrację,albo na nię nie zagłosujemy".....Chcecie PO_KOD-ziarze walczyć z "kaczystami" i nie głosować?....Przecież z waszego "niezagłosowania" jest cały burdel!
2017-12-15 00:40:03
Do w-PiS-u... szara przeczytaj
Przeciez "Jej/Jego" szare komorki, nie sa w stanie tak trafnego w-PiS-u... PO-prawnie przeczytac i PO-prawnie zrozumiec ??
2017-12-15 00:22:13
Szara przeczytaj, co zrobił przez dwa lata PiS i włącz myślenie, to nie boli.
Stop imigrantom i terroryzmowi, stop wyprzedaży polskiej ziemi rolnej, stop komornikom, reforma sądów = stop sędziowskiemu bezprawiu, uszczelnienie VAT-u (miliardy wpływów do budżetu), repolonizację (odzyskanie Banku PeKaO , Elektrownia Połaniec), przywrócenie rentowności LOT-u, Polskiej Grupy Górniczej, Przewozów Regionalnych i rafinerii Możejki, powstrzymanie dzikiej reprywatyzacji w Warszawie i innych miastach, baza danych osób skazanych za przestępstwa seksualne wobec dzieci, podatek bankowy, ustawę hazardową (przejęcie przez Państwo automatów do gier i podatek na zakłady w internecie), zwiększenie liczby posterunków Policji zlikwidowanych przez PO-PSL, zwiększenie armii OT, zwiększenie o 100% ulgi dla artystów, podwyższenie płacy minimalnej (2000 zł / 13 zł/h ), podwyższenie minimalnej emerytury i renty do 1000 zł, podwyższenie kwoty wolnej od podatku z 3090 do 8000 zł, praca dla więźniów, zmniejszenie CIT, stop wysokim odprawom dla prezesów spółek państwowych (poprzez 70% podatek), wprowadzenie od 2018 niższych składek ZUS dla małych firm, zakaz odbierania dzieci z powodu biedy, wyższe kary dla piratów drogowych oraz oprawców dzieci i zwierząt, politykę historyczną (sprawa muzeum 2 WŚ , German Death Camps, patriotyczne wychowanie w szkołach ), prawo do obrony koniecznej, reformę edukacji, darmowe (niektóre) leki, wprowadzenie marihuany leczniczej, obniżenie wieku emerytalnego, decyzje ws. Mierzei Wiślanej, tunelu w Świnoujściu, pogłębienia toru Szczecin-Świnoujście, odbudowa przemysłu stoczniowego, wysoki wzrost gospodarczy, wprowadzenie ustawy o innowacyjności w której polscy przedsiębiorcy zostaną objęci 100-procentowym zwrotem podatku za wydatki poniesione w obszarach rozwoju i badań, najniższe bezrobocie od 1991 roku, nadwyżka budżetowa, mieszkanie+, maluch+, 500+ dzięki któremu skrajne ubóstwo wśród dzieci spadło o ponad 90 procent i wzrosła liczba urodzeń.
2017-12-14 23:58:38
szara
PIs to banda bezmózgowych leni , nieudaczników, nierobów. ale przede wszystkim to bezmózgowcy. Pisiory widza tylko czubek swego nosa i nie są w stanie zrozumieć o co walczą protestujący.
2017-12-14 23:36:17
Zkodziały Kurier
Musicie co chwilę pokazywać te same zagubione twarze? Niedługo babcia w okularach i białej czapce będzie mi się śnić w nocnych koszmarach. To nie jest przyjemne.
2017-12-14 23:34:27
"WOLNE SĄDY" !!!
www.youtube.com/watch?v=hlT5IcnONog
2017-12-14 23:28:56
Brawo PiS i Prawica i Reformowac jak najwiecej...
Rzekomo ok. 200 (?) Nowoczesnie za-KOD-owanych Lewakow... w obronie starej Rodzinnej i Kolesiowskiej Kasty ! Mieliscie Swoje bezkarne 70 lat 1945-2015 i to juz i w Szczecinie wystarczy !!
2017-12-14 22:38:19
PolakKatolik
Dewiantów to oglądasz codziennie w TVPiS lub Trwam
2017-12-14 22:33:28
Pikuś
Skoro nie nowoczesny, to pewnie prymityw, jak cały pis.
2017-12-14 22:11:52
nie nowoczesny
nie pokazujcie tych dewiantów