niedziela, 17 grudnia 2017.

Kurier Szczeciński sp. z o.o.

pl. Hołdu Pruskiego 8

70-550 Szczecin

redakcja@24kurier.pl

 

PREZES - REDAKTOR NACZELNY

Tomasz Kowalczyk

tomasz.kowalczyk@24kurier.pl

(tel. sekr. 91 44-29-101)

 

WICEPREZES I ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO


Andrzej Łapkiewicz


andrzej.lapkiewicz@24kurier.pl

(tel. 91 44-29-102)

 

ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO

Zbigniew Jasina

zbigniew.jasina@24kurier.pl

(tel. 91 44-29-230)

 

SEKRETARZ REDAKCJI

Piotr Barański


piotr.baranski@24kurier.pl

(tel. 91 44-29-110)

 

KIEROWNICY DZIAŁÓW

 

Dział informacji Szczecin, Dział społeczno-ekonomiczny (tel. 91 44-29-230)

Zbigniew Jasina


zbigniew.jasina@24kurier.pl

 

Dział informacji region (tel. 91 44-29-280)


Sylwia Dudek


sylwia.dudek@24kurier.pl

 

Dział sportowy (tel. 91 44-29-240)


Wojciech Parada

wojciech.parada@24kurier.pl

 

Dział społeczno-ekonomiczny (tel. 91 44-29-230)


Zbigniew Jasina

zbigniew.jasina@24kurier.pl

 

Dział publicystyki i kultury - wydanie magazynowe (tel. 91 44-29-250)

Berenika Lemańczyk


berenika.lemanczyk@24kurier.pl

 

 ***

SEKRETARIAT REDAKCJI (tel. 91 44-29-110)

sekretarz@24kurier.pl

 

Piotr Barański (sekretarz redakcji)

piotr.baranski@24kurier.pl

 

Przemysław Filipowiak (zastępca sekretarza redakcji)

przemek.filipowiak@24kurier.pl

 

Mirosław Ciechanowski (zastępca sekretarza redakcji)

miroslaw.ciechanowski@24kurier.pl

 

Mariola Husarek


mariola.husarek@24kurier.pl

 

Dariusz R. Janowski

dariusz.janowski@24kurier.pl

 

Marcin Jeziorny


marcin.jeziorny@24kurier.pl

 

*** 

SEKCJA INTERNETOWA (tel. 91 44-29-195)

portal@24kurier.pl

 

Marcin Kubera (kierownik sekcji)

marcin.kubera@24kurier.pl

 

Paulina Sikora

paulina.sikora@24kurier.pl

 

Marzena Głuchowska

marzenna.gluchowska@24kurier.pl

 

Łukasz Tymko

lukasz.tymko@24kurier.pl 

 

 

***

SEKCJA FOTO (tel. 91 44-29-130)

Dariusz Gorajski


dariusz.gorajski@24kurier.pl

 

Ryszard Pakieser


r.pakieser@icloud.com

 

***

KOMENTATORZY I PUBLICYŚCI (tel. 91 44-29-290)


 

Andrzej Gedymin


andrzej.gedymin@24kurier.pl

 

Kazimierz Jordan


kazimierz.jordan@24kurier.pl

 

Artur D. Liskowacki

artur.liskowacki@24kurier.pl

 

Janusz Ławrynowicz

janusz.lawrynowicz@24kurier.pl

 

Bogdan Twardochleb

bogdan.twardochleb@24kurier.pl

 

***

DZIAŁ INFORMACJI SZCZECIN (tel. 91 44-29-210)

miejski@24kurier.pl

 

Zbigniew Jasina (kierownik działu)

zbigniew.jasina@24kurier.pl

 

Marek Osajda (zastępca kierownika działu) 

marek.osajda@24kurier.pl

 

Monika Gapińska


monika.gapinska@24kurier.pl

 

Anna Gniazdowska


anna.gniazdowska@24kurier.pl

 

Elżbieta Kubera

elzbieta.kubera@24kurier.pl

 

Katarzyna Lipska-Sokołowska

katarzyna.lipska@24kurier.pl

 

Arleta Nalewajko


arleta.nalewajko@24kurier.pl

 

Alan Sasinowski


alan.sasinowski@24kurier.pl

 

Dariusz Staniewski


dariusz.staniewski@24kurier.pl

 

Agnieszka Spirydowicz

agnieszka.spirydowicz@24kurier.pl

 

Magdalena Szczepkowska

magda.szczepkowska@24kurier.pl

 

Tomasz Tokarzewski


tomasz.tokarzewski@24kurier.pl

 

Mirosław Winconek

miroslaw.winconek@24kurier.pl

 

Leszek Wójcik


leszek.wojcik@24kurier.pl

 

***

DZIAŁ SPOŁECZNO-EKONOMICZNY (tel. 91 44-29-230)

ekonomiczny@24kurier.pl

 

Zbigniew Jasina (kierownik działu)

zbigniew.jasina@24kurier.pl

 

Marek Klasa 

marek.klasa@24kurier.pl

 

Elżbieta Kubowska

elzbieta.kubowska@24kurier.pl

 

***

DZIAŁ INFORMACJI REGION (tel. 91 44-29-280)


region@24kurier.pl

 

Sylwia Dudek (kierownik działu)


sylwia.dudek@24kurier.pl

 

Żaneta Wróblewska (zastępca kierownika działu)


zaneta.wroblewska@24kurier.pl

 

Roman Ciepliński


roman.cieplinski@24kurier.pl

 

Choszczno

Elżbieta Lipińska

elzbieta.lipinska@24kurier.pl

 

Goleniów, Nowogard


Cezary Martyniuk

cezary.martyniuk@24kurier.pl

 

Gryfino

Maria Piznal

maria.piznal@24kurier.pl

 

Kamień Pomorski, Gryfice, Trzebiatów


Marzena Domaradzka

marzena.domaradzka@24kurier.pl

 

Kołobrzeg, Białogard

Przemysław Weprzędz

przemyslaw.weprzedz@24kurier.pl

 

Koszalin

Wiesław Miller

wieslaw.miller@24kurier.pl

 

Międzyzdroje

Małgorzata Aftewicz


malgorzata.aftewicz@24kurier.pl

 

Barlinek

Jacek Słomka


jacek.slomka@24kurier.pl

 

Myślibórz

Tadeusz Szymański


tadeusz.szymanski@24kurier.pl

 

Stargard

Aneta Słaba

aneta.slaba@24kurier.pl

 

Piotr Dużak

piotr.duzak@24kurier.pl

 

Szczecinek

Ryszard Bańka

ryszard.banka@24kurier.pl

 

Świnoujście, Wolin

Bartosz Turlejski


bartosz.turlejski@24kurier.pl

 

Świdwin, Łobez

Czesław Burdun


czeslaw.burdun@24kurier.pl

 

 

***

DZIAŁ SPORTOWY (tel. 91 44-29-240)


Wojciech Parada (kierownik działu)

wojciech.parada@24kurier.pl

 

Jarosław Maliszewski

jaroslaw.maliszewski@24kurier.pl

 

Wojciech Taczalski

wojciech.taczalski@24kurier.pl

 

*** 

DZIAŁ PUBLICYSTYKI I KULTURY (tel. 91 44-29-250)


 

Berenika Lemańczyk (kierownik działu)

berenika.lemanczyk@24kurier.pl

 

Mirosław Kwiatkowski

miroslaw.kwiatkowski@24kurier.pl

 

***

BIURO REKLAMY "KURIERA SZCZECIŃSKIEGO" 
tel. 091 442 91 80 fax 091 442 91 89/90

bo@24kurier.pl

Wiesława Żurawska (kierownik Biura)

wieslawa.zurawska@24kurier.pl

 

Mariola Jamrozik

mariola.jamrozik@24kurier.pl

 

Sylwia Siewierska

sylwia.siewierska@24kurier.pl

 

Agnieszka Szulga

agnieszka.szulga@24kurier.pl

 

Katarzyna Wyczółkowska

katarzyna.wyczolkowska@24kurier.pl

 

Menedżer ds. projektów biznesowych "Kuriera Szczecińskiego"

Andrzej Szymkiewicz


tel. kom. 601 165 440
 tel. 91 44-29-178 fax: 91 44-29-169

andrzej.szymkiewicz@24kurier.pl

 

Menedżer ds. Reklamy

Waldemar Dzimiński


tel. kom. 510 39 78 99
 tel. 91 44-29-179, fax: 91 44-29-168/169

e-mail:waldemar.dziminski@24kurier.pl



 

Menedżer ds. Reklamy

Piotr Pilch

kom. 691 204 470, tel. 91 44 29 175, fax 91 44 29 168/169

e-mail:piotr.pilch@24kurier.pl

 

Grupa Marketingowa "Kuriera Szczecińskiego"

tel. 91 442-91-70, fax: 91 44-29-168/169


 

 ***

DZIAŁ KOLPORTAŻU I PROMOCJI

(tel./fax 91 44-29-160, 91 44-29-162)


kolportaz@24kurier.pl

 

Adrian Bednarski (kierownik działu)


adrian.bednarski@24kurier.pl

 

Wisława Kąkol

wislawa.kakol@24kurier.pl

 

Marcin Więckowski


marcin.wieckowski@24kurier.pl

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską