czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Jedenasty kontrakt

Siatkówka. Jedenasty kontrakt

Siatkówka. Jedenasty kontrakt
Data publikacji: 2017-07-03 13:42
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-03 13:43
Wywietleń: 749 273547

Chemik odkrył już niemal wszystkie karty przed nowym sezonem. Mistrzynie Polski mają już pełną obsadę na pozycji przyjmujących i atakujących, a Mariola Zenik będzie oficjalnie drugą obok Aleksandry Krzos libero drużyny.

Zenik występuje w Chemiku występuje od 2014 roku i z klubem zdobyła trzy mistrzostwa Polski oraz wystąpiła w Final Four Ligi Mistrzyń. Od kilku sezonów jest też jedną z najlepszych libero w Orlen Lidze. Imponuje przyjęciem zagrywki i wyczuciem w grze defensywnej.

Skład Chemika jest już niemal kompletny. Zenik jest 11 zawodniczką, która na pewno zagra w barwach naszego zespołu w sezonie 2017/18. Wcześniej klub potwierdził transfery reprezentantki Polski Natalii Mędrzyk, Amerykanki Alex Holston, Holenderki Maret Belkestein-Grothues, Serbek Sladjany Mirković i Banki Buszy. W klubie pozostają Malwina Smarzek, Stefana Veljković, Katarzynie Zaroślińskiej, Aleksandra Krzos i Katarzyna Gajgał-Anioł. Skład w najbliższych dniach oficjalnie powinny zamknąć Izabela Bełcik i Agnieszka Bednarek-Kasza.

(woj)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny