niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Traore wraca na testy, nie ma tematu Dżalamidze

Piłka nożna. Traore wraca na testy, nie ma tematu Dżalamidze

Piłka nożna. Traore wraca na testy, nie ma tematu Dżalamidze
Data publikacji: 2016-01-08 21:14
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-28 22:39
Wywietleń: 2224 91050

Ismail Traore wraca na testy do Pogoni Szczecin. 23 letni skrzydłowy z Wybrzeża Kości Słoniowej uczestniczył już w treningach pierwszej drużyny Pogoni w grudniu minionego roku i wywarł na trenerze Michniewiczu pozytywne wrażenie.

- Czekamy na oficjalne potwierdzenie z jego obecnego klubu – powiedział nam dyrektor sportowy, Maciej Stolarczyk. - Spodziewamy się Traore w drugim tygodniu zgrupowania w Pogorzelicy. Po tym okresie podejmiemy decyzję, czy zabierzemy go na zgrupowanie do Turcji.

Maciej Stolarczyk kategorycznie zaprzeczył, jakoby Pogoń prowadziła obecnie negocjacje transferowe z innymi piłkarzami. Na forach internetowych najczęściej pada nazwisko Niki Dżalamidze, którego trener Michniewicz znakomicie zna ze wspólnej pracy w Widzewie i Jagiellonii.

- Nie ma obecnie tematu jakiegokolwiek transferu – powiedział dyrektor sportowy. - Po podpisaniu kontraktu z Adamem Gyurcso temat klasowego skrzydłowego został zamknięty. Nie rozmawiamy na temat pozyskania Dżalamidze, ani żadnego innego gracza. (par)

Komentarze

ggggg
hehe.... dobre
2016-01-08 20:40:30

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi