poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Traore wywarł dobre wrażenie (FILM)

Piłka nożna. Traore wywarł dobre wrażenie (FILM)

Piłka nożna. Traore wywarł dobre wrażenie (FILM)
Data publikacji: 2015-12-10 18:08
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 1504 48611

22 letni Ismail Traore jest już po dwóch dniach testów w Pogoni Szczecin. Dopiero czwartkowe zajęcia pokazały, jakie możliwości drzemią w zawodniku z Wybrzeża Kości Słoniowej. Nie spodziewaliśmy się zbyt wiele, bo CV piłkarza nie porażało. Okazało się jednak, że zawodnik dysponuje sporym potencjałem.

- Na pewno nie podejmiemy decyzji w tym tygodniu - powiedział trener Czesław Michniewicz. - Przyznaję, że na mnie Ismail też wywarł dobre wrażenie. Na pewno trzeba mu się przyjrzeć bliżej. Pozostanie z nami do końca przyszłego tygodnia i prawdopodobnie wróci na początku stycznia. Nikt nigdzie nas nie goni.

Piłkarski życiorys Traore nie budzi respektu. Kibice Pogoni pomni takich wynalazków, jak: M. Traore, Djousse, Moustapha, czy Tchami wolą dmuchać na zimne i są bardzo sceptyczni.

- Niepotrzebnie niektórzy kierują się tym, że zawodnik grał w III lidze hiszpańskiej - kontynuuje Czesław Michniewicz. - Z trzeciej ligi wywodził się też Quintana, na którym Jagiellonia sporo zarobiła, a także Miguel, którego miałem do dyspozycji w Zagłębiu Lubin, a który zrobił mi mistrzostwo Polski. Decyzji jeszcze nie ma, ale niczego nie wykluczamy. ©℗ (p)

Fot. R. Pakieser

Zobacz fragment czwartkowego treningu z udziałem Ismaila Traore.

 

Komentarze

a który to?
A który to Traore? Ten z wielkim brzuchem którego widać na bardzo długim pasjonującym , końcowym ujęciu?
2015-12-11 12:40:36

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi