Strona główna > Sport > Piłka nożna. Pogoń remisuje ze Świtem

Piłka nożna. Pogoń remisuje ze Świtem

Data publikacji: 2015-10-14 18:44
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 1143 28546

Piłkarze Pogoni Szczecin w strugach deszczu rozegrali towarzyski mecz z III – ligowym Świtem Skolwin. Zremisowali 1:1 (1:0) po golach Małeckiego (4) dla Pogoni, oraz Petrowicza (48) dla Świtu.

W I połowie Pogoń grała w składzie: Słowik – Chouwer, S. Murawski, Stańczyk, Lewandowski – Małecki, Piotrowski, Walski, Przybecki – Dwaliszwili, D. Kowalczyk.

W II połowie Pogoń grała w składzie: Słowik (68, Kudła) – Rudol, Fojut, Czerwiński, Lewandowski – Matras. R. Murawski (68, Listkowski) – Murayama, Akahoshi, Frączczak – Zwoliński.

Trener Michniewicz przed przerwą dał szansę gry kilku wyróżniającym się piłkarzom z drużyny rezerw. Po raz pierwszy w oficjalnym sparringu pierwszej drużyny zaprezentował się 20 letni Damian Kowalczyk pozyskany latem z Zagłębia Lubin. Młody napastnik w rezerwach jeszcze nie strzelił w oficjalnym spotkaniu gola.

Po przerwie Pogoń zagrała w swoim optymalnym składzie. W trakcie gry boisko z powodu urazu opuścił Rafał Murawski. (p)