wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Pogoń ’04 nadal w ekstraklasie

Piłka nożna. Pogoń ’04 nadal w ekstraklasie

Piłka nożna. Pogoń ’04 nadal w ekstraklasie
Data publikacji: 2017-07-06 18:47
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-06 23:22
Wywietleń: 239 274159

Po zakończeniu ubiegłego sezonu futsalowej ekstraklasy, chęć odejścia z zespołu Pogoni ’04 Szczecin zgłosił trener Łukasz Żebrowski oraz kilku zawodników. Klub informował też o kłopotach finansowych, więc były obawy o dalszą grę naszej drużyny na poziomie ekstraklasy.

Wiele wskazuje jednak na to, że choć sytuacja jest trudna, to jednak zero-czwórka nadal występować będzie na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

- Dotrzymaliśmy terminów i złożyliśmy wniosek o licencję na grę w ekstraklasie - powiedział prezes Pogoni ’04 Krzysztof Bober. - Prowadzimy rozmowy w sprawie zatrudnienia nowego trenera, ale na dzisiaj najbliższy objęcia funkcji szkoleniowca ma nasz zawodnik Oktawian Solecki, który ma też stosowne uprawnienia, by trenować ekstraklasową drużynę. Zostaje on w Szczecinie, pracując w Football Arenie i przedłużył kontrakt z Pogonią ’04. W prowadzeniu zespołu pomagać by mu mógł kolega z zespołu Mateusz Gepert, a w przygotowaniu fizycznym inny piłkarz Łukasz Cymański, bo oni obaj także przedłużyli klubowe kontrakty.

Na razie piłkarze Pogoni ’04 przebywają na urlopach, a przygotowania do nowego sezonu rozpoczną na początku sierpnia. Pierwszy mecz ekstraklasy rozegrają 30 września, a rywalem będzie Red Dragons Pniewy. ©℗

(mij)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej