środa, 21 marca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Pogoń ’04 nadal w ekstraklasie

Piłka nożna. Pogoń ’04 nadal w ekstraklasie

Piłka nożna. Pogoń ’04 nadal w ekstraklasie
Data publikacji: 2017-07-06 18:47
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-06 23:22
Wywietleń: 401 274159

Po zakończeniu ubiegłego sezonu futsalowej ekstraklasy, chęć odejścia z zespołu Pogoni ’04 Szczecin zgłosił trener Łukasz Żebrowski oraz kilku zawodników. Klub informował też o kłopotach finansowych, więc były obawy o dalszą grę naszej drużyny na poziomie ekstraklasy.

Wiele wskazuje jednak na to, że choć sytuacja jest trudna, to jednak zero-czwórka nadal występować będzie na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

- Dotrzymaliśmy terminów i złożyliśmy wniosek o licencję na grę w ekstraklasie - powiedział prezes Pogoni ’04 Krzysztof Bober. - Prowadzimy rozmowy w sprawie zatrudnienia nowego trenera, ale na dzisiaj najbliższy objęcia funkcji szkoleniowca ma nasz zawodnik Oktawian Solecki, który ma też stosowne uprawnienia, by trenować ekstraklasową drużynę. Zostaje on w Szczecinie, pracując w Football Arenie i przedłużył kontrakt z Pogonią ’04. W prowadzeniu zespołu pomagać by mu mógł kolega z zespołu Mateusz Gepert, a w przygotowaniu fizycznym inny piłkarz Łukasz Cymański, bo oni obaj także przedłużyli klubowe kontrakty.

Na razie piłkarze Pogoni ’04 przebywają na urlopach, a przygotowania do nowego sezonu rozpoczną na początku sierpnia. Pierwszy mecz ekstraklasy rozegrają 30 września, a rywalem będzie Red Dragons Pniewy. ©℗

(mij)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
-3
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo
Protest przeciwko wojnom
Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy