środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Juniorzy młodsi Pogoni zremisowali z Wartą

Piłka nożna. Juniorzy młodsi Pogoni zremisowali z Wartą

Piłka nożna. Juniorzy młodsi Pogoni zremisowali z Wartą
Data publikacji: 2017-08-19 14:52
Wywietleń: 482 288953

Juniorzy młodsi z rocznika 2002 od remisu 1:1 (1:1) rozpoczęli zmagania w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych.

Gola na wagę jednego punktu zdobył pozyskany z Salosu Bartosz Krzysztofek. To syn Agaty Żebro, niegdyś znakomitej siatkarki Chemika Police, dwukrotnej mistrzyni Polski w latach 1994 i 95, kapitan naszej drużyny, a także reprezentantki Polski.

Młodzi portowcy zanotowali korzystny wynik. Zmierzyli się z drużyną o rok starszą, za każdym razem będą stawać przed takim wyzwaniem. Szczecinianie dobrze spisywali się w pierwszej połowie, mieli przewagę, dość składnie organizowali atak pozycyjny.

Po zmianie stron tempo gry było na niższym poziomie, płynnych akcji też zdecydowanie mniej, lepszą okazję do zmiany wyniku miała Warta, ale piłka po uderzeniu jednego z piłkarzy odbiła się od poprzeczki.

W zespole trenera Zygonia zabrakło trzech najlepszych piłkarzy z rocznika 2002: Rybickiego, Michalaka i Wędrychowskiego. Cała trójka, to reprezentanci Polski w swojej kategorii wiekowej, ten ostatni już od dłuższego czasu występuje w drużynie z rocznikiem 2001.

Ponadto w zespole Pogoni dwóch piłkarzy było jeszcze o rok młodsi: Kozłowski (defensywny pomocnik) i Balcewicz (środkowy obrońca), którzy należeli do wyróżniających się piłkarzy w swojej drużynie, a ten ostatni jest nawet kapitanem zespołu. (par)

Fot. D. Gorajski

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi