wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Dwa lata w trybie przyspieszonym

Dwa lata w trybie przyspieszonym

Dwa lata w trybie przyspieszonym
Data publikacji: 2017-08-17 14:46
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-18 06:11
Wywietleń: 2684 288612

W ostatnią środę, w trybie przyspieszonym, skazano mieszkańca Szczecina za złamanie przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Mężczyzna został ukarany grzywną oraz dwuletnim zakazem wstępu na niektóre mecze piłki nożnej.

W poniedziałek 14 sierpnia tego roku na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera przy ulicy Karłowicza w Szczecinie rozegrany został mecz piłki nożnej w ramach rozrywek LOTTO Ekstraklasy pomiędzy drużynami Pogoń Szczecin a Lechii Gdańsk. W trakcie zabezpieczania imprezy policjanci zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który próbował wnieść alkohol na teren stadionu.
- W środę szczecinianin usłyszał wyrok skazujący. Bo sprawa trafiła do sądu w trybie przyspieszonym. Wobec mężczyzny sąd orzekł karę grzywny w wysokości 2 tys. zł, dwuletni zakaz wstępu na imprezy masowe - mecze piłki nożnej z udziałem Pogoni Szczecin i Reprezentacji Polski rozgrywane na terenie RP oraz przepadek zabezpieczonego alkoholu - informuje mł. asp Karolina Rykaczewska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

(dar)

Fot. Archiwum

Komentarze

debile
sie sedzia popisal facet cwiare chial wypic a ci taki wyro k ale ja by maczeta mial to bylaby mala szkodliwosc czynu chyba
2017-08-18 02:16:19

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej