piątek, 15 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Dwa lata w trybie przyspieszonym

Dwa lata w trybie przyspieszonym

Dwa lata w trybie przyspieszonym
Data publikacji: 2017-08-17 14:46
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-18 06:11
Wywietleń: 2758 288612

W ostatnią środę, w trybie przyspieszonym, skazano mieszkańca Szczecina za złamanie przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Mężczyzna został ukarany grzywną oraz dwuletnim zakazem wstępu na niektóre mecze piłki nożnej.

W poniedziałek 14 sierpnia tego roku na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera przy ulicy Karłowicza w Szczecinie rozegrany został mecz piłki nożnej w ramach rozrywek LOTTO Ekstraklasy pomiędzy drużynami Pogoń Szczecin a Lechii Gdańsk. W trakcie zabezpieczania imprezy policjanci zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który próbował wnieść alkohol na teren stadionu.
- W środę szczecinianin usłyszał wyrok skazujący. Bo sprawa trafiła do sądu w trybie przyspieszonym. Wobec mężczyzny sąd orzekł karę grzywny w wysokości 2 tys. zł, dwuletni zakaz wstępu na imprezy masowe - mecze piłki nożnej z udziałem Pogoni Szczecin i Reprezentacji Polski rozgrywane na terenie RP oraz przepadek zabezpieczonego alkoholu - informuje mł. asp Karolina Rykaczewska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

(dar)

Fot. Archiwum

Komentarze

debile
sie sedzia popisal facet cwiare chial wypic a ci taki wyro k ale ja by maczeta mial to bylaby mala szkodliwosc czynu chyba
2017-08-18 02:16:19

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską