wtorek, 24 października 2017.
Strona główna > Sport > Brazylijskie Jiu-Jitsu. Madryckie trofea Koch Teamu

Brazylijskie Jiu-Jitsu. Madryckie trofea Koch Teamu

Brazylijskie Jiu-Jitsu. Madryckie trofea Koch Teamu
Data publikacji: 2016-03-21 17:56
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-03 09:01
Wywietleń: 966 124397

Na Mistrzostwach Świata w Madrycie zawodnicy reprezentujący szczeciński Koch Team wywalczyli trzy medale. W swojej kategorii pierwsze miejsce udało się wywalczyć Olkowi Litwińskiemu. Po brązie dorzucili Dominik Mazur oraz Alex Koch. 

Mistrzostwa w Madrycie trwały przez trzy dni.  Jak relacjonuje „Kurierowi” Jarosław Koch, główny trener Koch Teamu - zawodnicy dali z siebie wszystko. 

- Muszę pochwalić w szczególności Aleksandra Litwińskiego, który w kategorii +94 kg wszystkie swoje cztery walki wygrał przed czasem. Alex musiał stoczyć pięć walk, żeby dotrzeć do finału, ale w półfinale przegrał na punkty i ostatecznie wraca do Polski z brązowym medalem. Kolejny brązowy medal po kilku wygranych walkach dorzucił Dominik. Wszyscy byli świetnie przygotowani i gotowi na walkę o najwyższe cele - mówi J. Koch.

W madryckich mistrzostwach udział brali także Michał Emche, który zajął siódme miejsce oraz Ola Zabielska i Oskar Szczepaniak, którzy zajęli w swoich kategoriach dziewiąte miejsca. - To dalsze lokaty, ale walczyli heroicznie. Dziękuję swoim podopiecznym za pracę i dyscyplinę  - dodaje J. Koch.

BaT

Fot. Koch Team

Komentarze

Liwosz
Wielkie wyrazy szacunku dla całego Zespołu i trenerów za ogram pracy, wytrwałości i woli walki składają belfrzy z "Gastronomika"
2016-04-03 08:31:52
koch
wielkie brawa dla wszystkich zawodników,oraz wielki szacunek dla trenerów za wspaniałom prace z młodzieżą oraz ich niesamowite pośwęcenie
2016-03-22 08:07:40

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi