środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Nauka > Studenci na targach w Berlinie [GALERIA]

Studenci na targach w Berlinie [GALERIA]

Studenci na targach w Berlinie [GALERIA]
Data publikacji: 2016-12-04 11:09
Ostatnia aktualizacja: 2016-12-04 11:09
Wywietleń: 1222 182198

Pod koniec listopada grupa 30 studentów kształcących się – również podyplomowo – na kierunku budowa jachtów na Wydziale Techniki Morskiej i Transportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, odwiedziła targi Boot & Fun 2016 w Berlinie. Odbywają się one od wielu lat i należą do największych imprez branży sportów wodnych.

Boot & Fun to targi poświęcone przede wszystkim łodziom oraz turystyce i sportom wodnym, ale także innym formom aktywności na świeżym powietrzu.

– W targach uczestniczyło ponad 700 wystawców z 15 krajów – mówi dr inż. Zbigniew Zbroja. – Przedstawione zostały m.in. hausbooty i pływające domy. Szczególne zainteresowanie wśród zwiedzających wzbudzały nowoczesne łodzie z napędem elektrycznym i hybrydowym.

Prezentowano łodzie i jachty motorowe oraz żaglowe, pontony, kajaki, małe łódki i szalupy, łodzie elektryczne i hybrydowe, mieszkalne, silniki, sprzęt i akcesoria do łodzi, ubrania i wyposażenie do uprawiania sportów wodnych. Ponadto pokazały się firmy związane z turystyką i sportami wodnymi (surfing, nurkowanie, wędkarstwo i wiele innych), czarterowe, mariny i przystanie oraz szkoły żeglarskie.

Dodajmy, że był to kolejny wyjazd studentów budowy jachtów na tego typu imprezę. W tym roku akademickim gościli też na targach Hanseboot'16 w Hamburgu. (ek)

Studenci na targach w Berlinie [GALERIA] Studenci na targach w Berlinie [GALERIA] Studenci na targach w Berlinie [GALERIA] Studenci na targach w Berlinie [GALERIA] Studenci na targach w Berlinie [GALERIA] Studenci na targach w Berlinie [GALERIA] Studenci na targach w Berlinie [GALERIA] Studenci na targach w Berlinie [GALERIA]

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi