sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Gospodarka > ZUT zaprasza na Targi Pracy

ZUT zaprasza na Targi Pracy

ZUT zaprasza na Targi Pracy
Data publikacji: 2016-11-22 15:18
Ostatnia aktualizacja: 2016-11-23 15:18
Wywietleń: 946 174432

W środę (23 listopada) w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie odbędą się VII Targi Pracy KARIERA 2016 organizowane przez uczelniane Biuro Karier. Targi będą miały miejsce na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej przy Al. Piastów 42 w godzinach od 10 do 15.

- Targi pracy to jedna z najpopularniejszych form promocji, z której chętnie korzystają pracodawcy poszukujący pracowników - opowiada Stanisław Heropolitański z ZUT.  - Z jednej strony to świetna okazja dla studentów i absolwentów, by w tym samym miejscu i czasie poznać oraz porównać aktualne oferty pracy, porozmawiać z pracodawcami o wymaganiach stawianych kandydatom, złożyć dokumenty aplikacyjne oraz otrzymać materiały informacyjne przygotowane przez pracodawców. Z drugiej strony, firmy mają możliwość wypromować się w środowisku akademickim, przedstawić swoje oferty rekrutacyjne, programy praktyk i staży, ale mogą również zbadać trendy wśród studentów, którzy za chwilę wejdą na rynek pracy.

Targom towarzyszą warsztaty. Pracodawcy mogą zgłosić temat warsztatów dla studentów na adres e-mail: biurokarier@zut.edu.pl

(as)

Fot. Robert Wojciechowski (arch.)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi