piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Żongluje dla poszkodowanych dzieci

Żongluje dla poszkodowanych dzieci

Żongluje dla poszkodowanych dzieci
Data publikacji: 2017-08-09 20:05
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 10:38
Wywietleń: 710 287757

Krzysztof Drabik próbuje pobić swój własny,ubiegłoroczny rekord świata w najdłuższej żonglerce na plaży. Zebrane podczas obecnego ultramaratonu pieniądze założona przez niego fundacja Twój Rekord Pomaga przeznaczy na rzecz poszkodowanych w wakacje dzieci.

Barman z Bytomia wystartował we wtorek 8 sierpnia ze Świnoujścia. Wydarzenie zainaugurował rejs jednostką pływająca Pomorskiego Dywizjonu Straży Granicznej SG-068. Przetransportowała ona 8 sierpnia Krzysztofa Drabika z basenu północnego do nabrzeża przy latarni morskiej. Mistrz Europy, trzykrotny Mistrz Polski i zdobywca Nagrody Publiczności programu „Mam talent" ze znanym z seriali aktorem Rafałem Mroczkiem i jego psem Lizakiem rozpoczął tam 500 -kilometrowy przemarsz po piasku wzdłuż linii brzegowej. Na całej trasie Krzysztof Drabik będzie żonglował i chce pobić swój ubiegłoroczny rekord świata (19 dni) o 9 dni. W środę 9 sierpnia dotarł do Rewala. Finał przewidziany jest 17 bm. na gdańskiej plaży.

Szczegóły akcji są na facebook.com/TwojRekordPomaga/, a transmisja na żywo na www.jas24info.pl

(mag)


Na zdj.: Po inaugurującym drugi ultramaraton rejsie jednostką pływającą Straży Granicznej żongler Krzysztof Drabik z aktorem Rafałem Mroczkiem rozpoczął we wtorek 8 sierpnia zaplanowany na 10 dni przemarsz wzdłuż 500- kilometrowej linii polskiego Wybrzeża.


Fot.MOSG

Żongluje dla poszkodowanych dzieci Żongluje dla poszkodowanych dzieci Żongluje dla poszkodowanych dzieci

Komentarze

hah
Widać, że "aktor" chce w końcu zasłużyć na ten darmowy samochód od dealera, bo przecież niedawno odmówiono mu takiego pojazdu ;)
2017-08-10 07:17:09

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi