czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Wykryli złodzieja nie tylko samochodu

Wykryli złodzieja nie tylko samochodu

Wykryli złodzieja nie tylko samochodu
Data publikacji: 2017-07-27 11:48
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:32
Wywietleń: 678 279909

Już po trzech dniach od wpłynięcia zawiadomienia o kradzieży samochodu ford focus funkcjonariuszom z Komisariatu Policji w Dębnie udało się ustalić sprawcę tego przestępstwa. Przy okazji okazało się, że w domu trzymał on pokaźną kolekcję łupów z innych kradzieży. 

41-letni mieszkaniec powiatu myśliborskiego, został zatrzymany na jednej z ulic Dębna w skradzionym pojeździe. Mężczyzna był bardzo zaskoczony pojawieniem się funkcjonariuszy. Pojazd został zabezpieczony, a po przeprowadzeniu oględzin i zabezpieczeniu śladów powrócił do prawowitego właściciela.

W trakcie przeszukania w miejscu zamieszkania zatrzymanego, funkcjonariusze odkryli także inne przedmioty, jak się okazało pochodzące z przestępstwa, m.in. piłę spalinową łańcuchową, polerkę samochodową, przedłużacze, radioodtwarzacz, kable rozruchowe, kompresor akumulatorowy, lampę przenośną warsztatową, dwie szlifierki kątowe oraz rower o łącznej wartości ponad 2000 złotych. Zabezpieczone przedmioty pochodziły z trzech innych kradzieży z włamaniem, których zatrzymany dopuścił się w okresie od 20 do 23 lipca 2017 roku. Wszystkie zabezpieczone przedmioty wróciły do ich właścicieli.

Po zebraniu wszystkich materiałów w tej sprawie, 41-latek usłyszał zarzut dokonania kradzieży z włamaniem. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu teraz nawet do 10 lat pozbawienia wolności. (k)

Fot. arch.

 

Komentarze

chm
Focus, a po co to komu?
2017-07-27 12:13:18

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi