wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Wielkie krzaki konopi i trzech plantatorów

Wielkie krzaki konopi i trzech plantatorów

Wielkie krzaki konopi i trzech plantatorów
Data publikacji: 2017-09-20 11:13
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-20 16:51
Wywietleń: 606 292957

Policjanci z Wydziału Kryminalnego pyrzyckiej komendy ustalili, że na terenie gminy Przelewice może być ukryta duża plantacja konopi. Zebrane informacje pozwoliły na ustalenie dokładnego miejsca uprawy roślin.

Na miejscu policjanci zabezpieczyli łącznie 95 krzewów, sięgających nawet do niemal dwóch metrów wysokości. Konopie rosły w trudno dostępnym miejscu, na uboczu, z dala od gospodarstw.

Funkcjonariusze zatrzymali do tej sprawy trzech plantatorów, w wieku od 20, do 39 lat (mieszkańców pow. myśliborskiego i jeleniogórskiego). Przy jednym z zatrzymanych, policjanci ujawnili dodatkowo ponad 3 gramy gotowego już narkotyku.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy dał podstawę do przedstawienia mężczyznom zarzutów nielegalnej uprawy znacznej ilości ziela konopi. Sąd przychylił się do wniosku Prokuratora Rejonowego w Pyrzycach i zastosował wobec podejrzanych  tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Ł.T.

Fot. KPP w Pyrzycach

Komentarze

a
Skąd się bierze tyle narkomanów i jak oni mają dostęp do tych narkotyków, skoro w sklepie tego nie kupią. Wyłapać wszystkich i po problemie.
2017-09-20 11:31:56

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej