wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Poszukiwany nastolatek - agresywny i wulgarny przy zatrzymaniu

Poszukiwany nastolatek - agresywny i wulgarny przy zatrzymaniu

Poszukiwany nastolatek - agresywny i wulgarny przy zatrzymaniu
Data publikacji: 2016-09-16 14:51
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:55
Wywietleń: 1033 155231

Poszukiwanego 17-letniego podopiecznego ośrodka wychowawczego, który znieważył i naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy, zatrzymali stargardzcy policjanci. Akcja mundurowych to efekt wzmożonej kontroli okolicy bloku wielorodzinnego przy ul. Szymanowskiego w Stargardzie, dokonanej na prośbę mieszkańców.

W ostatnim czasie lokatorzy os. Chopina w Stargardzie bardzo często skarżyli się policjantom na gromadzącą się w pobliżu ul. Szymanowskiego młodzież, zakłócającą ład i porządek oraz dewastującą mienie publiczne. Funkcjonariusze zareagowali na zgłoszenie i wzięli wskazany rejon pod lupę.

– Efektem tych działań było zatrzymanie siedemnastoletniego młodzieńca, poszukiwanego do doprowadzenia do ośrodka wychowawczego – informuje podkom. Łukasz Famulski ze stargardzkiej KPP. – W chwili zatrzymania chłopak był agresywny, pobudzony i wulgarny. Znieważył funkcjonariuszy i naruszył ich nietykalność cielesną. Ponadto posiadał przy sobie porcję marihuany.

Policyjny rzecznik dodaje, że dokonana później analiza materiału dowodowego wykazała, że zatrzymany stargardzianin odpowiedzialny jest również za pobicie mężczyzny, do którego doszło kilka dni temu na os. Zachód. Za swoje czyny młodzieniec odpowie wkrótce przed sądem.

(gra)

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

@
W Szczecinie poradzono sobie. Jeden strzał i po zabawie.
2016-09-17 10:52:22
...
najlepiej zutyluzowac takiego tego sebixa wyklętego
2016-09-16 16:38:36

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej