piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Po alkoholu i bez uprawnień

Po alkoholu i bez uprawnień

Po alkoholu i bez uprawnień
Data publikacji: 2016-04-06 14:12
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:40
Wywietleń: 720 127152

Nie dość, że pod wpływem alkoholu, to jeszcze bez uprawnień usiadł za kierownicą 23-latek z gminy Bobolice. Trasę zakończył wjeżdżając w znak drogowy.

W środę w nocy oficer dyżurny otrzymał informację od przypadkowego świadka o tym, że na drodze wojewódzkiej na wysokości miejscowości Żydowo, samochód uderzył w przydrożny znak. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Koszalinie.

– Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że kierowca opla z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w znak drogowy i zjechał do rowu. Już na pierwszy „rzut oka” widać było, że 23-latek najprawdopodobniej jest nietrzeźwy. Policjanci przeprowadzili badanie alkotestem, które wykazało prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie kierującego – informuje st. post. Beata Gałka.

W trakcie dalszego sprawdzenia w policyjnych systemach wyszło na jaw, że mężczyzna nigdy nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania. Dlatego odpowie on za jazdę bez uprawnień i za spowodowanie kolizji. 23-latkowi za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zgodnie z kodeksem karnym może grozić do 2 lat pozbawienia wolności. (p)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

Komentarze

Bierzcie przykład ze mnie !!
Jestem po alkoholu, mam uprawnienia, ale cicho siedzę w domu.
2016-04-06 23:26:47
Przesada
Z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, jednak później okazało się, że przyczyną był alkohol i brak edukacji w kierowaniu pojazdem.
2016-04-06 14:36:55

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny