czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Druga wpadka

Druga wpadka

Druga wpadka
Data publikacji: 2016-04-04 11:38
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:40
Wywietleń: 837 126877

Plantację marihuany zlikwidowali policjanci szczecińskiego CBŚP na jednej z posesji w Wołczkowie. Po raz kolejny zatrzymali 32-letniego Radosława P., który w grudniu 2015 roku zorganizował małą plantację na poddaszu budynku mieszkalnego w podszczecińskim Bezrzeczu.

Mężczyzna próbował uciekać funkcjonariuszom wraz ze swoim kompanem skacząc z pierwszego piętra. Obaj zostali jednak  zatrzymani. Po raz kolejny Radosław P. usłyszał zarzuty uprawy marihuany i posiadania narkotyków. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Z CBŚP ustalili, że 32-letni mężczyzna, którego zatrzymywali 3 miesiące temu, prawdopodobnie założył kolejną plantację marihuany. Ustalili również, że uprawa może znajdować się w Wołczkowie na jednej z posesji. Funkcjonariusze zorganizowali zasadzkę i zatrzymali dwóch mężczyzn. Ci próbowali uciekać przed policjantami skacząc z pierwszego piętra budynku, jednak zostali szybko obezwładnieni. W domu jednorodzinnym należącym do matki Andrzeja T. (35 l.) urządzona została profesjonalna plantacja. Uprawa, z pełnym uzbrojeniem elektrycznym i wodnym liczyła 113 krzaków o wysokosci ok. 70 cm. Radosław P., podobnie jak jego wspólnik, usłyszał zarzuty uprawy i posiadania narkotyków.

Podczas grudniowego zatrzymania policjanci weszli do jednego z mieszkań, budynku w podszczecińskim Bezrzeczu. W lokalu była mini uprawa marihuany – profesjonalnie wyposażona, licząca 30 krzewów. 32-letni Radosław P. został wtedy zatrzymany i usłyszał zarzuty. Jednak jak się okazało, próbował dalej...

Fot. Policja.

Komentarze

Śmierć
Jak to jest, ktoś sobie sadzi te chwasty w domu, a potem bezkarnie może szukać rynków zbytu? Przecież powinno się likwidować takie plantacje, zanim narkoman posadzi ziarnko. Ile młodych ludzi daje się wciągać w narkotyki a nie zdaje sobie sprawy, że inni zarabiają na tym krocie.
2016-04-04 12:36:20

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny