czwartek, 14 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Ostatnie pierogi „U Włodka"

Ostatnie pierogi „U Włodka"

Ostatnie pierogi „U Włodka"
Data publikacji: 2015-09-14 20:07
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-20 23:38
Wywietleń: 4175 20313

Po dwudziestu pięciu latach znika z gastronomicznej mapy Szczecina popularna jadłodajnia „U Włodka", mieszcząca się w Izbie Skarbowej przy ulicy Roosevelta. We wtorek raz ostatni będzie okazja zjeść tam pyszny obiad.

 - Jesteśmy tu już tyle lat, to chyba wystarczy... - mówi z nostalgią w głosie Władysław Kuźmiński, który wraz z żoną i synem prowadził lokal. - Jest nam ogromnie żal, że musimy zamknąć, zżyliśmy się przecież z naszymi konsumentami. Przychodzi do nas przecież już trzecie pokolenie. Na razie nie chcę mówić szczegółowo co dalej, ale szykujemy się, by jednak w innym miejscu kontynuować to, co robimy.

Właściciele baru nie podają oficjalnie powodów zakończenia działalności przy ul. Roosevelta, z naszych informacji wynika jednak, że chodzi o niekorzystne warunki przedłużenia umowy dzierżawy pomieszczeń.©℗

(kol)

Cały artykuł we wtorkowym Kurierze i e-wydaniu.

Ostatnie pierogi „U Włodka" Ostatnie pierogi „U Włodka" Ostatnie pierogi „U Włodka" Ostatnie pierogi „U Włodka" Ostatnie pierogi „U Włodka" Ostatnie pierogi „U Włodka" Ostatnie pierogi „U Włodka"

Komentarze

Sss
Sanepid?;)
2017-10-20 23:16:15
Do Zachłanności
Medal ma dwie strony. Oceń surowo "Urzędasów", jak będziesz miał 100% pewności, że to ich wina. Ja osobiście współczułam im całorocznej pracy w ciągłym smrodzie gotowanej kapusty i smażeniny.
2015-09-15 19:31:11
Zachłanność
Urzędasy szukają pieniędzy jak zwykle tam gdzie nie powinni wstyd
2015-09-15 19:07:38
Realistka
Pierwszy raz spróbowałam posiłków z jadłodajni kilkanaście lat temu. Było smacznie i niedrogo. Niestety z roku na rok było mniej smacznie, tłusto, zbyt słono i coraz drożej. Do końca serwowano natomiast pyszne pierogi. Dziś odwiedziłam po raz ostatni ten lokal i muszę przyznać, że wyszłam rozczarowana. Obiad podano na wyszczerbionych naczyniach i to w dodatku niezbyt świeży. Raczej nie będę tęsknić ...
2015-09-15 16:45:02
do gargamela
Nie ilość, a jakość!!! Żarcie naprawdę było doskonałe!
2015-09-15 08:41:14
Gargamel
Kuchnię mieli dobrą, szkoda że porcje małe. Przykro, że kolejny lokal znika z mapy Szczecina. Mało prawdopodobne by otworzyli się gdzie indziej. Szkoda, po prostu szkoda.
2015-09-14 21:24:19