wtorek, 22 sierpnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > NAPISZ DO NAS. Dziki przekopały Podjuchy

NAPISZ DO NAS. Dziki przekopały Podjuchy

NAPISZ DO NAS. Dziki przekopały Podjuchy
Data publikacji: 2016-11-17 08:59
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:01
Wywietleń: 180 172975

To już prawdziwa plaga. Dziki zniszczyły prawie cały trawnik na osiedlu w Podjuchach. Jeszcze tylko płot przy placu zabaw dla dzieci i zdewastują wszystko - skarży się jeden z mieszkańców osiedla.

TA INFORMACJA ZOSTAŁA DO NAS PRZESŁANA ZA POŚREDNICTWEM: NAPISZ DO NAS

Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

wiejski knur
dzik to dzik dajta im pokój a łone se pujdą
2016-11-30 01:02:20
Król Dzików
Moi podwładni - szczecińskie dziki. Ryjcie gdzie wam się podoba
2016-11-17 19:32:09
Dzik
A od kiedy to chodzimy po trawnikach?
2016-11-17 18:06:01
Honorat
@ w czym problem: co ty człowieku za głupoty wypisujesz? Widziałeś kiedykolwiek trawnik zryty przez dziki, próbowałeś po nim chodzić? Ten teren trzeba splantować, zagrabić i posiać nową trawę, bo sama na pewno nie odrośnie. Nasiona trzeba kupić, pracę ogrodników opłacić - z czyich funduszów to idzie? Miasto jest tak bogate? W tamtym roku dziki zryły trawniki na Osiedlu Nad Rudzianką, dotarły nawet do ul. Handlowej. W tym roku znowu okolice Nad Rudzianką poryte. Dalej taka tolerancja dla dzików a działania miejskich ogrodników można już nazwać syzyfowymi pracami.
2016-11-17 15:36:34
W czym problem?
Trawa odrośnie. Jakoś nie robi się rabanu jak samochód rozjedzie trawnik. A to są koszty życia przy lesie. To my wchodzimy na teren dzików, a nie odwrotnie.
2016-11-17 13:19:15
gość
No i co teraz na to napisze redaktor Osajda tak zmartwiony "wyrokiem wydanym na dziki"?
2016-11-17 12:08:53
Honorat
DZIK POTĘGĄ JEST I BASTA! zatem wchodzi już do miasta... Ciekawe, co powie jakiś działacz Basty, kiedy zaatakuje go jakaś locha z warchlakami albo odyniec wkurzony. Będzie krzyczał, że jest obrońcą zwierząt, ale czy dzik to zrozumie?
2016-11-17 11:01:13
Do 09:54:25 Pomyłka! Kormoran zjada dziennie 400 - 500g ryb. W okr. lęgowym do 800g. DZIENNIE !!!
.
2016-11-17 10:50:10
Dzik
Mierzyn, Bezrzecze, Wołczkowo i Podjuchy także. Zachciało się mieszkać na wiosce to trzeba zaakceptować tubylców - i dzika i kormorana i wiele innych! A nie tylko mordować !
2016-11-17 10:39:26
Prawdziwą plagą są również kormorany i sroki.
Kormoran zjada 200 - 300 g. ryb dziennie. W okresie lęgowym 2X więcej.Jest ich TYSIĄCE. Pomyślcie ile ton ryb idzie DZIENNIE z Zalewu, Jez. Dąbskiego i Międzyodrza. Plaga srok w mieście. Od paru lat nie ma w mieście (znikome resztki) drobnych ptaków śpiewających. Sroki je wymordowały. Dziki do odstrzału a kormorany i sroki !?
2016-11-17 09:54:25
Mico
Teraz niech ta śmieszna organizacyja gimbusów BASTA wyłapie dziki skoro myśliwy to wróg.
2016-11-17 09:52:10
gh
A Basta robi spacery podczas polowań. Może zabiorą na spacer ze sobą dziki? :)
2016-11-17 09:41:21
Ala
Mierzyn również jest opanowany przez dziki. Wystarczy przejechać się ul. Topolową. Wszystko zryte