poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > NAPISZ DO NAS. Ogródki dzikowe

NAPISZ DO NAS. Ogródki dzikowe

NAPISZ DO NAS. Ogródki dzikowe
Data publikacji: 2016-11-13 07:38
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:01
Wywietleń: 1422 171609

- Tak wyglądają,średnio raz w tygodniu, alejki w Rodzinnych Ogródkach Działkowych "Krzekowo" po wizytach watach dzików - napisał do nas pan Waldemar Tomaszewski.

Z podobnym problemem zmagają się też działkowicze na innych szczecińskich ogródkach, zwłaszcza tych położonych w pobliżu lasu. Dziki upodobały je sobie jako miejsce żerowania i sforsowanie ogrodzeń nie jest dla nich dużym problemem.

!TA INFORMACJA ZOSTAŁA DO NAS PRZESŁANA ZA POŚREDNICTWEM: NAPISZ DO NAS

 

Komentarze

haha
Najpierw przeszkadzają myśliwym w polowaniu, a teraz lement, że dziki pod okna podchodzą. I co myślicie, że teraz któryś przyjdzie i będzie bronił waszych trawników? Ludzie to barany!
2016-11-14 12:55:57
cenzor
Do niektórych się tu naprężających. WATAHA, WATAHA i jeszcze raz WATAHA. Błąd jest w redaktorskiej notce, a Wy, go powielacie.
2016-11-14 09:54:28
gżehotnik
To nienormalne, że dziki pojawiają się na działkach, położonych w pobliżu lasu. Przecież ich naturalnym miejscem bytowania, są galerie handlowe. Tam mają pod dostatkiem pożywienia. Kiedy widzą dziecko człowieka, natychmiast je atakują, bo nie mają nic lepszego do roboty. Poza tym, jak widać na załączonym obrazku, psują drogi i nie można podjechać dupowozem pod bramkę rancza. Są inteligentniejsze od ludzi, dlatego trzeba je szybko wytępić, bo nas wytrzebią.
2016-11-13 23:50:44
Dziki w texasie
Wyrzadzaja ogromne szkody. Sa bardzo grozne. Pracowalem na drogach. Widzialem jak potrafia ryc duze polacie ziemi. Atakuja inne zwierzeta nawet grzechotniki. Za duzo ich jak plaga. Polowanie bez limitow.
2016-11-13 21:40:11
AA
Basta niech przegania.
2016-11-13 20:27:51
tabliczki
postawcie tabliczki na alejkach z przekreslonym dzikiem moze dziki to zrozumieja tak jak te glupie tabliczki z przekreslonym psem.
2016-11-13 19:08:22
zenek
Do Sonia. To zburz swój dom i wprowadź tam dziki.
2016-11-13 11:38:15
zak
Do oszołoma "Ludzie" Dziki stwarzają realne zagrożenie dla zycia ludzi. Sa bardzo groźne i jak zaatakują watacha np. twoje dziecko to po nim. I wtedy będziesz się cieszyc z życia dzikich zwierzat obok nas. Skąd się biorą tacy nieodpowiedzialni ludzie jak ty?
2016-11-13 11:34:59
szlachta
ej ludziska dlaczego niektorzy piszą jakies wypociny i z wyzwiskami?brak wam jakiejkolwiek kultury,widac po pisaniu waszych wymiocin tez byscie dołączyli do tej watachy dzikich zwierząt,bo ryjecie nie wiadomo ono?i po co?KULTURY BRAK WAM PISMAKI
2016-11-13 11:24:49
Sonia
A kto był pierwszy?
2016-11-13 10:58:20
SONIA
A KTO TAM BYŁ PIERWSZY?
2016-11-13 10:57:10
Do: ludzie!
Oszołomie, a gdzie tu widzisz nawoływanie do zabijania? Nie mierz ludzi swoją miarką. Dziki można odławiać lub budować mocniejsze płoty.
2016-11-13 09:32:09
Ludzie !
Zamiast cieszyć się z faktu że dzikie zwierzęta mogą żyć obok nas - bo może (mimo wszystko) poprawia się stan środowiska naturalnego, to WY tylko potraficie NAMAWIAĆ do masowego morderstwa tych zwierząt - wstydźcie się... chrześcijanie !
2016-11-13 08:10:07