środa, 18 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Leszek Sagan obywatel honorowy

Leszek Sagan obywatel honorowy

Leszek Sagan obywatel honorowy
Data publikacji: 2016-01-26 11:55
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:34
Wywietleń: 534 110670

Leszek Sagan, neurochirurg, profesor Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, od wtorku, 26 stycznia, dołączył do grona honorowych obywateli Szczecina. Jest on ordynatorem nowo otwartego oddziału neurochirurgii dla dzieci i dorosłych w Samodzielnym Publicznym Specjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej "Zdroje". 

Od 2010 r. dr hab. med. prof. PUM Leszek Sagan pełni również funkcję zachodniopomorskiego konsultanta ds. neurochirurgii przy wojewodzie. Kierował również Kliniką Neurochirurgii i Neurochirurgii Dziecięcej SPSK Nr 1 przy ul. ul. Unii Lubelskiej. 

Po wysłuchaniu laudacji do wniosku o to wyróżnienie radni Szczecina jednomyślnie zagłosowali za przyjęciem uchwały w tej sprawie. Uroczystość wręczenia tytułu honorowego obywatela miasta Leszkowi Saganowi odbędzie się na jednej z kolejnych sesji rady Szczecina. ©℗

(MIR)

Fot. Robert Wojciechowski 


 

 

 

 

Komentarze

Czy to dla tego tak szybko i znienacka, że będzie parę wakatów
po wyp.... komuchach??
2016-04-15 09:05:42
Coś tu choć trochę nie tak. Coś nie tak.
Owszem, szanować lekarzy ale nie za szybko z TYM Panem Profesorem ??? Uratowanych ludzkich żyć i wyleczonych pacjentów wielu innych lekarzy ma wiele więcej. Dajcie tej gwieździe wzejść trochę wyżej ponad ( POnad ? ) horyzont.
2016-04-15 08:59:02
danuta majerska
jak to ująć w słowa, każdy zadaje sobie pytanie, jakich słów użyć by wyrazić swoją wdzięczność? ja też mam ten problem ,wdzięczność, przepełniona miłością i radością oby wielu chciało pójść w jego ślady i z wiedzą i charakterem wdzięczna pacjętka
2016-02-29 14:33:12
Gratulacje
Wielki człowiek.Fachowiec bez dwóch zdań.Jeszcze raz wielkie Gratulacje Panie Doktorze
2016-02-07 09:48:29
magda
Cudotwórca. Dziękuję Panie Doktorze.
2016-01-28 21:15:49
Magdalena Pasikowska
Dziękuję i gratuluję:)
2016-01-28 14:12:11
Trzeba poznac zeby zrozumiec uznanie ludzi
Gratuluje serdecznie Panu Profesorowi, to jest naprawde zasluzone wyroznienie. Sceptykom polece jedynie osobiste poznanie tego wyjatkowego Czlowieka...oraz zespolu ktorym kieruje. Pozdawiam,
2016-01-28 11:29:36
Dziękuję
W pełni zasłużone prawda jest to cudowny człowiek zarazem lekarz dzięki operacji ,która przeprowadził profesor nie czuje juz tak mocnego bulu kręgosłupa jak przed operacja
2016-01-27 07:05:44
A.O
Ma też, niestety porażki na swoim koncie , ale te tajemnice zabierają zesoba ludzie do grobu.
2016-01-27 06:26:35
Paula
Dziekuje za drugie zycie i gratuluje sukcesu !
2016-01-26 22:59:18
Gratulacje.
W pełni zasłużone wyróżnienie. Wielki człowiek i lekarz a na dodatek jeszcze skromny. To właśnie Pan Profesor dał szanse mojej wnusi stanąć na nóżki. Sposób prowadzenia oddziału w Zdrojach powinien być wzorem dla innych. Ogromne gratulacje Panie profesorze i dalszych sukcesów. Wdzięczna Babcia Natalki.
2016-01-26 21:54:55
Bogzdel Sylwia
Profesor Sagan...Niesamowity jako lekarz i człowiek. To dzięki prof. moja córcia tak dużo zawdzięcza :) Gratulacje !
2016-01-26 21:53:03
Wdzięczni na zawsze!!!
Ogromne wyrazy szacunku od pierwszego pacjenta, który zagrał na gitarze ;) dla tak cudownego człowieka!
2016-01-26 21:31:27
Kierował również Kliniką Neurochirurgii i Neurochirurgii Dziecięce
Gratuluje Panu Panie Leszku i życzę wielu sukcesów. Mam przy tym cichą nadzieję, że nie zaraził sie Pan taką samą chorobą jak Pana poprzednik KOJDER
2016-01-26 15:48:06
Hmmm...
Jest wielu doskonałych specjalistów lekarzy w Szczecinie. Przeważnie ratują życie i zdrowie ludzi. Więcej szczegółów o tej nominacji.
2016-01-26 14:59:11
Brawo!
Profesor Leszek Sagan to wspaniały lekarz i cudowny człowiek! Doktor operował mnie oraz dwukrotnie moje dziecko - do końca życia będziemy Mu wdzięczni za przywrócenie do pełni zdrowia i sprawności. Doktorze - wyróżnienie jest jak najbardziej zasadne i Panu należne!
2016-01-26 13:49:49
Gratulacje.
Co prawda, pierwszy raz słychać o człowieku, ale widocznie tytuł się należy. Gratulacje.
2016-01-26 12:33:56