sobota, 24 lutego 2018.
Strona główna > Wiadomości > KOD dyskutuje bez mediów

KOD dyskutuje bez mediów

KOD dyskutuje bez mediów
Data publikacji: 2017-01-14 15:56
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:53
Wywietleń: 1133 200862

- Nie ma żadnego powodu, żeby media opuszczały spotkanie - powiedział nam Mateusz Kijowski, ogólnopolski lider KOD. To jednak była opinia gościa regionalnego zjazdu stowarzyszenia.

Większość uczestników trwającego w Szczecinie spotkania była innego zdania i dziennikarze musieli opuścić salę w momencie, gdy przyszedł czas zadawania przez członków KOD pytań kandydatom na przewodniczącego Komitetu Obrony Demokracji na Pomorzu Zachodnim. W szranki stanęła dotychczasowa liderka Magdalena Filiks oraz Wojciech Tomczak. 

Przebieg spotkania, który obserwowaliśmy przed zamknięciem drzwi, był chaotyczny. Godzinę trwało ustalanie porządku obrad. 

(masz)

Komentarze

Meander
Oj Kurier,kurier.Śp. Więckowska-Machay przewraca sie w grobie.
2017-01-15 00:38:46
Zgaduj - zgadula...
A moze dlatego ten Pan pierwszy z lewej, jest taki smutny... bo dowiedzial sie, ze wkrotce rowniez i On... bedzie mial zmniejszona emeryture do ok. 2500 zl ??
2017-01-15 00:30:23
TZ.
Obrońcy wolności mediów, ha, ha, ha...
2017-01-14 22:59:22
DOK,
KOD = Komunistycny Odzial Destabilizacji... dzisiejszej Polski !!
2017-01-14 22:52:41
co za łosie
jeszcze nie tak dawno darli mordy pod sejmem WOLNE MEDIA
2017-01-14 19:27:27
Na wszystko są leki
Brawo, to jest właśnie obłuda tzw. opozycji i ich kodziarskiej braci. Walczą o media w Sejmie, ale u nich to już nie.
2017-01-14 19:25:12
Ten pan, pierwszy z lewej (nomen omen??) na zdjęciu gdzie pracował w latach 1970 - 1989 ??
Coście, wicie, towarzyszu robili ?
2017-01-14 18:06:04
antykod
żałosne-dalej kręcisz wałki?
2017-01-14 17:09:12
max
A była zbiórka na alimenty dla Mateuszka??
2017-01-14 17:07:52
Jarun
To są podrygi, zdychającej ostrygi.
2017-01-14 17:00:39
Media wychodzą !
Bo zaraz rozdajemy faktury hihi
2017-01-14 16:34:15
Kamil
PISowskie standardy?
2017-01-14 16:23:28
#wolne media
I co? I nikt nie podjął się okupacji stołu prezydialnego??! Nie było na miejscu jakiegoś POwca czy z N? Nie ma wolności słowa w KOD! Może to i lepiej, bo jak poczytacie sobie rozmowę Filiks z Jackowskim na portalu niezalezna, to włos się jeży.
2017-01-14 16:20:03